Media o nas

Jest o nas głośno. Sprawdź kto o nas mówi

Media o nas

Jest o nas głośno. Sprawdź kto o nas mówi

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Media o nas

Wysokie Obcasy

Słońce reguluje wiele procesów zachodzących w naszym organizmie. Musimy myśleć nie tylko o skórze, ale też o dobrym samopoczuciu, o hormonach, które się wydzielają pod jego wpływem, o naszej kondycji psychicznej. Dr Marek Wasiluk mówi na portalu Wysokie Obcasy mówi o tym, jak jeszcze pozytywnie słońce wpływ na nasz organizm i jak niwelować złe strony plażowania.

Zatrzymaj młodość

Modelowanie ciała to nie tylko wyszczuplanie. To także poprawianie jego kształtu i likwidowanie wiotkości. Kwas polimlekowy przeżywa swój renesans i jest coraz częściej wykorzystywanym w zabiegach medycyny estetycznej biostymulatorem objętościowym. Pozwala uzyskać bardzo dobre efekty wypełniania ciała i poprawiania jakości jego skóry pod warunkiem, że jest stosowany bardzo umiejętnie. O tym jakie są zalety, ale i wady stosowania kwasu polimlekowego w modelowaniu ciała mówi dr Marek Wasiluk na portalu zatrzymajmłodość.pl

Pytanie na Śniadanie

Jaki zabieg wykonać, żeby poprawić w 3-4 tygodnie wygląd cellulitu?

Gazeta Wyborcza

Czego unikać po przeszczepie włosów? O tym mówiła na łamach Gazety Wyborczej dr Natasza Grądalska.

Infodent24.pl

Dziecko u ortodonty – co należy wiedzieć? O tym mówi dr Kamila Wasiluk na łamach Infodent24.pl

Zatokapiękna.pl

Kiedy wykonać przeszczep włosów? Już ponad 60 procent mężczyzn w wieku 35 lat cierpi z powodu utraty włosów, a ok. 40 procent osób, których dotyczy wypadanie włosów to kobiety. Przyczyną jest najczęściej łysienie androgenowe.  O nowoczesnej metodzie transplantacji włosów metodą FUE na portali zatokapiękna.pl mówi lek. Natasza Grądalska

News24

Do jakiego wieku można prostować zęby i z jakich powodów obecnie ludzie decydują się na zakładanie aparatu? Czy leczenie ortodontyczne boli, jak wygląda proces adaptacji do aparatu oraz czy zakładać go przed ciążą, czy poczekać na narodziny potomka? A gdy już dziecko pojawi na świecie, czy należy leczyć je ortodontycznie od najmłodszych lat? Obejrzyj wywiad z naszą lek. stom. Kamilą Wasiluk w telwizji News24.

Art of. Beauty

Skóra z wiekiem cieńczeje. Jak temu zaradzić? Dowiedz się z wywiadu z dr. Markiem Wasilukiem w Art of. Beauty.

Beauty Forum

Nowe spojrzenie na klasyfikację i terapię cellulitu wg dr. Marka Wasiluka.

Gazeta Wyborcza

O tym dlaczego ne należy mieszać leczenia poparzenia słonecznego z filtrami UV dr Marek Wasiluk pisze na portalu Gazety Wyborczej w dziale „Tylko Zdrowie”.

Estetyczny portal

Jak przygotować skórę na pierwsze mocne spotkanie ze słończem? Czytajcie wywiad z dr. Markiem Wasilukiem na estetyczny-portal.pl

Stronakobiet.pl

Jak zagęścić rzadkie brwi? O ich przeszczepie metodą FUE mówi dr Natasza Grądalska na portalu stronakobiet.pl

Dlalejdis.pl

Decydując się na leczenie ortodontyczne dziecka rodzice zastanawiają się, jaki aparat będzie ono nosiło. W społeczeństwie panuje pewien mit, że dzieci z uzębieniem mlecznym noszą aparaty wyjmowane, a nastolatki z uzębieniem stałym aparaty stałe. Tymczasem są to narzędzia służące ortodoncie do różnych celów i to on po etapie diagnostyki, dobiera dla pacjenta odpowiedni typ aparatu o czym mówi nasza lek. Kamila Wasiluk na portalu dlalejdis.pl

Zatrzymaj młodość

Skóra z wiekiem cieńczeje – jak temu zaradzić? Przeczytaj astykuł z opinią dr. Marka Wasiluka.

Pytanie na Śniadanie

Rozstępy to najpoważniejszy i najczęściej spotykany defekt urodowy pojawiający się u kobiet w trakcie ciąży. Zobacz jak dr Marek Wasiluk w programie Pytanie na śniadanie wykonał na żywo zabieg No Stretch Marks na rozstępy po ciąży.

Kafeteria.pl

Kiedy pójść do mioterapeuty? Przeczytaj artykuł.

Moje Zdrowie

Czym jest bielactwo i jak dbać o skórę, która jest nim dotknięta? Przeczytaj wywiad z dr. Mariem Wasilukiem w piśmie Moje Zdrowie.

 

Magazyn Estetyczny

Od czego zależy skuteczność osocza bogatopłytkowego? Tego dowiesz się z wywiadu z dr. Markiem Wasilukiem w Magazynie Estetycznym.

 

Pytanie na Śniadanie

Pasty wybielające pod lupą – czy mogą niszczyć szkliwo? Obejrzyjcie lek. Kamilę Wasiluk w Pytanie na Śniadanie.

Zatokapiękna.pl

Jak wygląda poprawa estetyki zębów okiem ortodonty. Przeczytajcie wywiad z lek. Kamilą Wasiluk na portalu zatokapiękna.pl

Pytanie na Śniadanie

Wiotka skóra na brzuchu po ciąży – można to zmienić! Obejrzyjcie PnŚ z dr. Markiem Wasilukiem.

Twoje Zdrowie RMF

Szyja jak u lalki Barbie? Barbie Botoks to nowy trend w zabiegach medycyny estetycznej. Metoda podbija świat social media, ale czy rzeczywiście jest skuteczna? Komentuje ekspert portalu „Twoje Zdrowie” doktor Marek Wasiluk.

Pytanie na Śniadanie

Zalety i wady podawania dziecku smoczka.

dlaLejdis.pl

Gdy wypadł ząb – dlaczego należy go szybko odbudować?

Pytanie na Śniadanie

Jak myślicie, lepiej myć zęby – przed czy po śniadaniu? Proste pytanie, trudna odpowiedź! Mówiła o tym nasza lek. stom. Kamila Wasiluk w programie Pytanie na Sniandanie.

Pismo LNE

Depilacja laserowa to jedna z najstarszych metod zabiegowych medycyny estetycznej. Czy w zabiegach mających już ponad 70 lat może nas coś jeszcze zaskoczyć

Dermatic.pl

Zima to świetny czas na rozpoczęcie dbania o urodę. Zrogowaciała, poszarzała skóra potrzebuje oczyszczenia. Ponadto w wyniku międzysezonowych zmian temperatur, pojawiają się na niej przesuszenia; a większość zmarszczek mimicznych staje się bardziej zauważalna. O tym, jak zadbać teraz o cerę i na jakie zabiegi postawić pisze Oksana Bilousova – kosmetolożka z klinika L’experta w Warszawie.

Pytanie na Śniadanie

Czy znieczulenie u dentysty jest bezpieczne? Jakie są rodzaje znieczuleń? Czy są jakieś przeciwskazania do ich stosowania? O tym mówiła w sobotę w programie Pytanie na śniadanie nasza lek. stom. Karolina Cepińska.

Zdrowie.interia.pl

Menopauza to naturalny etap w życiu każdej kobiety, który niesie ze sobą wiele zmian. Dotyczą one też skóry i wyglądu. Następuje m.in. wzrost masy ciała oraz gwałtowne przyśpieszenie procesu starzenia. Charakterystyczne dla tego okresu jest przesuszenie i większa wrażliwość skóry oraz wysoka utrata jej jakości. Co jeszcze? Czy można przeciwdziałać tym zmianom? Jeśli tak, to jak? Wyjaśnia to dr Marek Wasiluk na portalu zdrowie.interia.pl

Pacjenci.pl

Z wiekiem w jamie ustnej zachodzą zmiany. Nawet jeśli masz pełne uzębienie, zwykle powiększają się przestrzenie międzyzębowe i pojawiają tzw. kieszonki. To prosta droga nie tylko do próchnicy. Pamiętaj o nitkowaniu. A o czym jeszcze, jeśli jesteś w średnim lub starszym wieku i masz lub myślisz o implantach czy protezach? Wyjaśnia stomtolog. Karolina Cepińska na portalu pacjneci.pl

Pytanie na Śniadanie

Jak lepiej leczyć zęby – na NFZ czy prywatnie⁉ Jakie zabiegi stomatologiczne wykonasz w prywatnej klinice, a jakie w publicznej⁉ O tym wczoraj w programie Pytanie na śniadanie mówiła nasza lek. stom. Kamila Wasiluk.

Pytanie na Śniadanie

Jak zachęcić dziecko do mycia zębów⁉ Jak powinna wygląda higiena jamy ustnej od najwcześniejszych lat? O tym mówiła nasza lek. stom. Kamila Wasiluk na antenie programu Pytanie na Śniadanie.

Twojezdrowie.rmf24.pl

Rozpatrując wygląd sylwetki wiele osób zmaga się z niedoskonałościami brzucha. Mężczyźni narzekają głównie na nagromadzoną tkankę tłuszczową i słabe mięśnie. Kobiety cierpią także z powodu wiotkiej skóry oraz rozstępów m.in. po ciąży. O tym, jak można radzić sobie z tymi problemami i poprawić wygląd brzucha mówi @drmarekwasiluk na Twojezdrowie.rmf24.pl

Republikakobiet.pl

Codziennie myjesz zęby, ale czy robisz to prawidłowo? Właściwie wykonywane szczotkowanie pozwala zachować zdrowe zęby i dziąsła, ale to nie wszystko. Mycie zębów powinno składać się z czterech etapów! Pisze o tym nasza stomatolog Karolina Cepińska na portalu republikakobiet.pl

Politykazdrowotna.pl

Czy Bond zrobił sobie bonding? Piękny uśmiech agenta Jamesa Bonda zawsze był olśniewający. Czy był naturalny, czy był efektem ingerencji stomatologicznym, pozostanie tajemnicą agenta. Nie trzeba robić implantów, by zęby wyglądały idealnie. Wystarczy bonding. Na politykazdrowotna.pl pisze o nim nasza lek. stom. Karolina Cepińska-Malczak.

Uroda.medonet.pl

Mówi się, że to lifting bez skalpela. Tak na skórę twarzy działa masaż Kobido. Dowiedz się o nim  więcej z wywiadu z naszą masażystką Katarzyną Hajdasz.

akademiaestetik.pl

Blaski i cienie stosowania kwasu polimlekowego okiem dr. Marka Wasiluka.

Pytanie na śniadanie

Nici dentystyczne, irygatory, wyciorki do zębów – co i jak prawidłowo stosować podczas higieny jamy ustnej⁉ O tym mówiła w programie Pytanie na śniadanie nasza stomatolog Karolina Cepińska-Malczak.

Pytanie na śniadanie

Mewing to rodzaj gimnastyki języka. Jak wpływa na zgryz i wygląd twarzy? Kiedy go stosować? O  tym mówiła nasza ortodontka lek. som. Kamila Wasiluk w programie Pytanie na śniadanie.

Fit.pl

Jak myślisz czy filtry SPF skutecznie chronią nas przed słońcem? Kiedy należy je stosować i w jakiej formie? O wszystkim, co należy o nich wiedzieć pisze dr Marek Wasiluk na portalu fit.pl

Twoje Zdrowie RMF

Co zrobić, aby nie nabawić się przebarwień? O tym pisze nasz ekspert na portalu zdrowotnym RMF.

M jak Mama

Brzuch po ciąży miewa wiele problemów estetycznych! Jak sobie z nimi radzić? O tym mówi dr Marek Wasiluk dla portalu M jak Mama.

Aptekarski.pl

Które leki są foto alergiczne i należy przy nich się nie opalać? Przeczytaj wywiad z naszym dr. Markiem Wasilukiem na portalu aptekarski.pl

hellozdrowie.pl

Aparat ortodontyczny po 30+? Czy warto prostować zęby w dorosłości mówi lek. stom. Kamila Wasiluk.

Pytanie na Śniadanie

Cellulit według naszego dr. Marka Wasiluka ma prosty podział – na odwracalny i nieodwracalny.  Jaki typ cellulitu Ty masz? Jak go pokonać! O tym nasz ekspert mówił w programie „Pytanie na Śniadanie.”

Med. & Beauty

Kwas polimlekowy jest coraz częściej wykorzystywanym w zabiegach medycyny estetycznej biostymulatorem objętościowym. To bardzo silny biostymulator objętościowy. ja z niego odpowiednio korzystać mówi w wywiadzie dla pisma „Med. & Beauty” nasz ekspert  z wieloletnim doświadczeniem w jego stosowaniu – dr Marek Wasiluk!

Stomatologianews.pl

Bruksizm, czyli patologiczne, samoistne zaciskanie lub zgrzytanie zębami to schorzenie, na które cierpi coraz więcej z nas! Mówi się, że to choroba cywilizacyjna. O tym, jakie są jego konsekwencje i jak sobie z radzić z jego przyczynami mówi lek. stom. Karolina Cepińska-Malczak.

Pytanie na Śniadanie

Czy wiesz, że zły stan higieny jamy ustnej i choroby dziąseł wpływają na zdrowie całego naszego organizmu? Są na to dowody naukowe, o których mówiła w programie Pytanie na Śniadanie nasza lek. stom. Kamila Wasiluk.

Stronakobiet.pl

Zabieg toksyną botulinową jest idealny na lato i bardzo popularny. Rozprostowuje zmarszczki mimiczne, zapobiega powstawaniu nowych. Jednak, jak się okazuje preparat może mieć różne odmiany. Jak więc wybrać dobry? Zachęcamy do lektury artykułu z wypowiedziami naszego eksperta!

Fit.pl

NOWE PODEJŚCIE DO CELLULITU! O cellulicie powiedziano już wiele. Dziś dr Marek Wasiluk na podstawie wieloletniego doświadczenia w leczeniu tego defektu, przedstawia swoje obserwacje oraz nowy podział na cellulit odwracany i nieodwracalny, a także omawia dostosowane do tej nomenklatury sposoby jego niwelowania. Poznajcie je!

Zdrowie.interia.pl

Wyprostujesz zęby szybko, bez aparatu, bez wizyt u ortodonty – między innymi tym kusi klientów jedna z firm oferujących przezroczyste aparaty nakładkowe do samodzielnego prostowana zębów. Tymczasem na Facebooku powstała grupa zrzeszająca ponad 14 tysięcy ludzi, którzy czują się przez nią oszukani, a znana influencerka Wersow wycofała się ze współpracy z producentem. Czy systemy do samodzielnego prostowania zębów są złe? O opinie Interia ZDROWIE poprosiła lek. stom. Kamilę Wasiluk.

 

MedOnet.pl

O nakładkach prostujących zęby w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno. To ruchome aparaty, bez zamków i drutów, wykonane z przezroczystego, giętkiego tworzywa. Czy faktycznie działają? Kiedy są polecane, a kiedy nie? To na MedOnet.pl wyjaśnia lek. stom. Kamila Wasiluk.

Stomatologia.news.pl

Kiedy współpraca stomatologa i ortodonty jest potrzebna?! Gdy Twoje zęby są zniszczone, starte, brakuje kliku z nich, warto zasięgnąć pomocy nie tylko stomatologa, ale i ortodonty. W jakich sytuacjach i dlaczego współpraca tych dwóch specjalistów od uzębienia jest potrzebna? O tym mówimy na portalu stomatologianews.pl

Kafeteria.pl

Właśnie minęło 11 lat odkąd dr Marek Wasiluk wprowadził radiofrekwencję mikroigłową do swojej praktyki i do Polski. Przez ten czas metoda zyskała szerokie zastosowanie i dużą popularność w całym kraju. Jednak swój początek miała właśnie u niego o czym opowiada na portalu kafeteria.pl

Art of Beauty

Jak zachować piękny uśmiech na lata? Lek. stom. Karolina Cepińska-Malczak.

Onet.pl

Renesans kwasu polimlekowego. Kwas polimlekowy jest coraz częściej wykorzystywanym w zabiegach medycyny estetycznej biostymulatorem objętościowym. Choć od roku jest o nim coraz głośniej na polskim rynku, to tak naprawdę preparat ten ma 20-letnią, skomplikowaną historię. Nasz dr Marek Wasiluk mówi o niej na Onet.pl

Med & Beauty Magazine

Lasery to obecnie jedne z podstawowych narzędzi w rękach specjalistów medycyny estetycznej. Bez laseroterapii nie można skutecznie odmładzać oraz usuwać wielu defektów urodowych. Tego typu wyspecjalizowane urządzenia dały wiele nowych możliwości w poprawianiu urody. O tym, w czym tkwi sekret i skuteczność laserów oraz jak korzystać z zabiegów na nich opartych w piśmie Med & Beauty Magazine, mówi dr Marek Wasiluk.

Codziennikkosmetyczny.pl

Odpoczynek dla ciała, umysłu, ale i urody! Czyli dlaczego warto chodzić do SPA! O tym, jak dobroczynnie działają na nasz zabiegi SPA mówimy na codziennikkosmetyczny.pl

Pytanie na Śniadanie

Czy wiecie czym są tooth germs. To kryształki przyklejane na zęby. Jak myślicie, czy taka biżuteria nazebna jest dla naszych zębów bezpieczna? Nasza lek. stom. Kamila Wasiluk mówiła o tym na antenie Pytanie na śniadanie.

zatrzymajmlodosc.pl

Jak odmłodzić okolicę oka i pozbyć się opadającej powieki. Przeczytaj!

Polskieradio.pl

Jak wygląda pierwsza wizyta z dzieckiem u ortodonty? O tym w audycji Polskiego Radia Dzieciom mówiła nasza Mama Ortodonta – lek. stom. Kamila Wasiluk.

Pytanie na Śniadanie

Jak usunąć blizny potrądzikowe? O tym nasz dr Marek Wasiluk mówił w programie Pytanie na Śniadanie.

Gazeta Wyborcza Tylko Zdrowie

Czy wiecie, że efekt depilacji laserowej zależy od koloru i grubości włosów oraz karnacji?! O tym na portalu i w Gazecie Wyborczej mówił nasz dr Mark Wasiluk!

Papilot.pl

Kiedy depilacja laserowa jest skuteczna, czy każdy się do niej kwalifikuje i od czego zależą efekty? O tym mówi dr Marek Wasiluk na portalu papilot.pl.

Zdrowie Radio ZET

Bonding to szybki sposób na poprawę wyglądu zębów. O nim i innych podobnych metodach stomatologii estetycznej mówi nasza lek. Karolina Cepińska-Malczak na portalu zdrowie.radiozet.pl

Med & Beauty Magazine

Jak wygląda laserowe odmładzanie skóry według dr. Marka Wasiluka.

Womenshealth.pl

Zabiegi estetyczne na karnawał. Co można zrobić w gabinecie medycyny estetycznej, żeby w karnawale błyszczeć nie tylko dzięki cekinom i makijażowi? Porady dr. Marka Wasiluka.

Zatokapiękna.pl

Jak zachować piękny i młody uśmiech na dłużej? Wraz z wiekiem zmienia się cały nasz organizm. Nie omija to również zębów! Czy i jak można radzić sobie z tzw. starzeniem dentalnym? Mówi o tym nasza stomatolog lek. dent. Karolina Cepińska-Malczak.

Zdrowie.radiozet.pl

Makijaż permanentny zwykle kojarzy się z upiększaniem, tymczasem mikropigmentacja skóry ma wiele zastosowań. Może być wykorzystywana również do tuszowania niedoskonałości takich jak łysienie czy blizny. O makijażu permanentnym opowiada nasza kosmetolog i linergistka Jana Konoz.

Uroda i Medycnyna

Dr Marek Wasiluk opisuje jak choroba Hashimoto wpływa na możliwość wykonywania zabiegów medycyny estetycznej?

Natemat.pl

Laser frakcyjny to podstawa w odmładzaniu i zapobieganiu starzenia się skóry. Na czym polega jego fenomen? O tym pisze dr Marek Wasiluk na portalu natemat.pl

Świat Kobiety

Jak działa mezoterapia bezigłowa? Przeczytajcie w piśmie Świat Kobiety.

Zwierciadło

Na łamach pisma Zwierciadło dr Marek Wasiluk mówi o wpływie relaksu na urodę.

Wysokie Obcasy

Czego dr Marek Wasiluk nie zrobi swoim pacjentkom? O tym jest wywiad na wysokieobcasy.pl

Kobieta.onet.pl

Przebarwienia to najbardziej złożony problem w medycynie estetycznej. Usunąć przebarwienie jest trudno, a usunąć je trwale – ekstremalnie trudno – mówi dr Marek Wasiluk na kobieta.onet.pl

Womens Health

O nowej książce dr. Marka Wasiluka „Młodziej. Anti-age. Jak wyglądać pięknie i naturalnie” na łamach womenshelath.pl

zdrowie.dziennik.pl 

Jak prawidłowo czyścić język? Piszemy na zdrowie.dziennik.pl

Pytanie na Śniadanie

Czy ssanie oleju to HIT czy KIT? Jaki ma to wpływ na zdrowie jamy ustnej? O tym nasza lek. stom. Kamila Wasiluk mówiła na antenie Pytanie na Śniadanie.

Womens Health

W nowym numerze Womens Health dr Marek Wasiluk radzi jak wymodelować ciało.

Czytaj więcej

Pytanie na Śniadanie

Czy w pastach i płynach do zębów mogą znajdować się niebezpieczne substancje? Nasza lek. stom. Agata Wojdalska odpowiadała na to pytanie na antenie Pytanie na Śniadanie.

Pytanie na Śniadanie

Skrobaczki do czyszczenia języka. Hit czy kit? Nasza lek. stom. Agata Wojdalska odpowiadała na to pytanie na antenie Pytanie na Śniadanie.

Pytanie na śniadanie

Co zrobić, kiedy zdarzy nam się oparzyć wrzątkiem? Dr Marek Wasiluk w kuchni Pytanie na Śniadanie wyjaśnił, jakie kroki podjąć w pierwszych minutach od oparzenia skóry.

interia.pl

Piękny uśmiech to ozdoba całej twarzy. Chcąc naprawdę zadbać o urodę, nikt nie powinien zapominać o zębach. Liczy się nie tylko ich zdrowie, ale także równe ustawienie, odpowiedni kształt oraz jasny kolor. Niestety, nie każdy ma naturalnie białe zęby. Jakie są najlepsze metody rozjaśniania i wybielania zębów? Która jest dla Ciebie? O tym pisze dr K. Wasiluk

Pytanie na śniadanie

Wiedzieliście, że ssanie smoczka może mieć ogromny wpływ na późniejszy zgryz u dziecka? Dr Kamila Wasiluk została zaproszona do programu, aby móc wytłumaczyć, w jaki sposób smoczki oddziałują na zgryz dziecka.

womenshealth.pl

Z wiekiem skóra na twarzy staje się wiotka i zaczyna opadać. Policzki zmieniają kształt – pojawiają się tzw. chomiki, bruzdy nosowo-wargowe, a także linie marionetki. Podobnie dzieje się, gdy gwałtownie zrzucasz wagę. Jak sobie z tym poradzić? Dr Marek Wasiluk na womenshealth.pl mówi najlepszych metodach liftingujących.

twojezdrowie.rmf24.pl

Peelingi – jak właściwe odświeżać skórę? Skóra przesuszona, szara, matowa, pozbawiona blasku, zrogowaciała, szorstka, z zaskórnikami pilnie potrzebuje odświeżenia. Zabiegami, które przywrócą jej gładkość, promienistość, ładny koloryt i poprawią nawilżenie są peelingi. O tym jak bezpiecznie je stosować, które z nich są dla nas najlepsze i na co tak właściwie działają wyjaśnia dr Marek Wasiluk na portalu „Twoje Zdrowie”.

Pytanie na śniadanie

Chcąc sprawdzić, czy nasza twarz się starzeje, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na pojawiające się zmarszczki w okolicach oczu, czy czoła. Ale czy to oznacza, że proces ten nie dotyka także dolnych partii twarzy? Okazuję się, że dolna część twarzy, zaraz po oczach często może nam nakreślić wiek danej osoby. W programie Pytanie na śniadanie dr Marek Wasiluk odpowiadał, w jaki sposób możemy spowolnić proces starzenia. Zobaczcie sami!

Pytanie na śniadanie

Panuje takie przekonanie, że w ciąży zęby stają się słabsze i łatwiej się psują. Jak myślicie, czy rzeczywiście to prawda? O tym, w jaki sposób ciąża wpływa na stan zębów, dziś na antenie Pytanie na śniadanie mówiła nasza dr Kamila Wasiluk. Zachęcamy do obejrzenia online odcinka w tym temacie.

kobieta.onet.pl

Dr Marek Wasiluk omawia trudny powakacyjny problem – przebarwienia.

Pytanie na śniadanie

Dr Kamila Wasiluk była gościem „Pytania na Śniadanie”.  Mówiła o tym, jak wpłynąć na prawidłowy i ładny rozwój twarzy dziecka? Tych z Was, którzy nie oglądali programu na żywo, zachęcamy do obejrzenia go on-line.

Pytanie na śniadanie

Dr Kamila Wasiluk była gościem „Pytania na Śniadanie”. Tych z Was, którzy nie oglądali programu na żywo, zachęcam do obejrzenia go on-line. Rozmowa dotyczyła ciągle nurtującego rodziców tematu – wpływu smoczka na rozwój dziecka.