Mental SPA L’experta

Nowoczesne SPA w Twoim mieście!

Mental SPA L’experta

Nowoczesne SPA w Twoim mieście!

Już nie musisz wyjeżdżać do kurortu, aby wspaniale zrelaksować się i zregenerować.

Nasze SPA znajduje się na warszawskim Ursynowie. Odpoczynek i odnowa biologiczna na najwyższym poziomie są na wyciągnięcie Twojej ręki. Wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję i przyjdź do nowoczesnego Mental SPA L’experta. Zapraszamy.

1.

Zregeneruj swój organizm.

2.

Daj odpocząć ciału oraz duszy.

3.

Spędź wspaniale czas w gronie znajomych.

Nasze Mental SPA jest nieziemskie. Przyjdź i poczuj się bosko!

Wyróżnia nas kompleksowa, bogata oferta, łącząca relaksację wodną i saunową wraz ze specjalistycznymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Posiadamy najnowocześniejsze i najbardziej efektywne formy relaksu i regeneracji.

Oferujemy ekskluzywne zabiegi oparte o wykorzystanie kosmetyków klasy premium.

Tutaj znajdziesz spokój i dyskrecję.

Mental SPA to również doskonałe miejsce na spędzenie czasu z bliskimi.

Pobyt u nas to idealny pomysł na różne okazje z możliwością wynajmu całej przestrzeni na wyłączność.

Strefa SPA

W naszej strefie SPA możesz skorzystać ze wspaniałych form relaksu. Oto wybrane elementy naszej bogatej oferty!

SAUNA JAPOŃSKA GANBANYOKU

Odpocznij na rozgrzanej płycie z czarnej krzemionki wulkanicznej Blanc Silica. Emituje ona lecznicze promieniowanie podczerwone tzw. głębokie ciepło, które przenika w głąb ciała na głębokość 3-5 cm. Skóra będąc w bezpośrednim kontakcie z minerałem wulkanicznym płyty JapanSpa przekazuje w głąb organizmu regeneracyjne i lecznicze promienie 3 razy szybciej i skuteczniej niż klasyczne sauny.

ŁAŹNIA PAROWA

Zafunduj sobie pobyt w łaźni parowej,która doskonale wpływa na ciało i umysł. Ciepło oraz wysoka wilgotność działają odprężająco, obniżają napięcie mięśni, a organizm dotlenia się ciepłym i wilgotnym powietrzem. Para, która wypełnia całe pomieszczenie dodatkowo doskonale wpływa na skórę, pomagając w jej złuszczaniu i wygładzeniu.

SAUNA SUCHA

Oczyść swój organizm w saunie suchej. Taki seans to forma odpoczynku, ale także pielęgnacji urody. Pod wpływem wysokiej temperatury odblokowaniu ulegają gruczoły łojowe. Naczynia krwionośne rozszerzają się, wzmagając przepływ krwi. Rozgrzane ciało usuwa zalegające w organizmie toksyny. Sauna fińska wspomaga oczyszczanie skóry, przyspieszanie metabolizmu, korzystnie wpływa na układ krążeniowy i oddechowy oraz wzmacniania odporność.

JACUZZI

Zrelaksuj się z grupą przyjaciół w jacuzzi. Hydromasaż przynosi niezwykły poziom odprężenia. Pomaga rozluźnić ciało i umysł. Daje natychmiastową ulgę w stresie, co może być niezwykle korzystne dla osób borykających się z problemami emocjonalnymi i bezsennością. A to dopiero początek!

FLOATING

Skorzystaj z floatingu. Swobodne unoś się na powierzchni wody i poczuj stan nieważkości. Wejdź w głęboki relaks i odprężenie, zredukuj bóle i stres, zregeneruj mięśnie, odpręż się. Woda zawiera leczniczy roztwór soli Epsom, podobny do tego z Morza Martwego, który prowadzi do naturalnej inhalacji górnych dróg oddechowych. Każdy seans floatingu to przeżycie absolutnie nieziemskie.

Rytuały pielęgnacyjne

Odpoczynek w strefie SPA połącz z naszymi znakomitymi masażami i zabiegami na twarz i ciało. Specjaliści Mental SPA L’experta dobiorą najlepszy rytuał pielęgnacyjny do Twoich potrzeb. Oddaj się w nasze ręce i poczuj jak Twoje ciało i skóra odżywa.

ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO

Nasze zabiegi na twarz oraz ciało wykonywane są na bazie najlepszych kosmetyków. Wpływają dobroczynnie na organizm. Działają nie tylko odprężająco, ale również pielęgnacyjnie, leczniczo lub detoksykująco na skórę. Są one dopełnieniem relaksacji w strefie SPA oraz bardziej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej kliniki L'experta. Nasi kosmetolodzy, przy użyciu najwyższej jakości preparatów i metod opracowują indywidualne rytuały. Zabiegi dobierane są do rodzaju i kondycji skóry oraz oczekiwań pacjentów.

Zapraszamy do Mental SPA L’experta.