Polecają Nas

Sprawdź kto polecił naszą boskość

Polecają Nas

Sprawdź kto polecił naszą boskość

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Polecają nas

Katarzyna Cichopek

Aktorka
Dziennikarze często zadają mi pytanie, „jak dbam o urodę”? Do tej pory wystarczał mi tylko zwykły krem i uśmiech. No cóż… 30 lat skończyłam i zaczęłam potrzebować czegoś więcej.

Stawiam jednak na naturalność… naturalność umiejętnie stymulowaną ? Wolę działania profilaktyczne, niż ostre cięcie. Dlatego zdecydowałam się na zabiegi w klinice L'experta. Doktor Marek Wasiluk, po skrupulatnym wywiadzie o moich potrzebach, dobrał mi takie zabiegi regenerujące, które nie tylko mi odpowiadają, ale również działają. Cieszę się zatem śliczną, zdrową, napiętą skórą.

Teraz dziennikarzom, na pytanie o dbanie o urodę odpowiem, że stosuję kremy, odpowiednie zabiegi w klinice L'experta, dużo się uśmiecham, a o mój uśmiech dba doktor Kamila Wasiluk.
Katarzyna Cichopek

Aneta Todorczuk

Aktorka
Klinika L'experta to miejsce, do którego przychodzę z absolutną pewnością, że jestem w dobrych rękach i pod okiem profesjonalisty – doktora Marka Wasiluka.

Nie, to nie jest spa, choć niektóre zabiegi są przyjemne. Przed pierwszą wizytą obejrzałam filmy na stronie i bardzo spodobało mi się to, że tu nie ma słodzenia, jest prawda. Kolejna rzecz, która mnie ujęła, to, że doktor odradza wszelkie nienaturalne ingerencje w urodę i choć nie po botoks przyszłam, spodobało mi się od razu, że doktor poleca naturalne piękno. Krótko mówiąc – w moim zawodzie wygląd jest bardzo ważny, a ciało jest narzędziem pracy, więc dbanie o siebie to podstawa. Jestem szczęśliwa, że wybrałam klinikę L'experta.
Aneta Todorczuk

Olga Frycz

Aktorka
Klinika L'experta pomaga mi w walce o mocne, zdrowe
i lśniące włosy.

Nigdy wcześniej nie interesowałam się medycyną estetyczną. Żyłam w przekonaniu, że skoro jestem jeszcze „taka młoda”, lubię i akceptuję siebie i moje ciało, to właściwie czego miałabym szukać w tego typu Klinice. Nadal zresztą uważam, że to co naturalne jest najfajniejsze, najzdrowsze i najlepsze w ogóle, ale… zawsze chciałam mieć na głowie gruby i gęsty warkocz, niestety matka natura zadecydowała inaczej.

Dlatego umówiłam się na spotkanie z doktorem w jego klinice L'experta i zaczęliśmy konsultacje. Dr Marek Wasiluk, oprócz tego, że jest wybitnym specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej, jest przede wszystkim cudownym człowiekiem, który z cierpliwością i z ogromną pasją odpowiadał na wszystkie moje pytania.

Cudów nie ma, ale od jakiegoś czasu razem z doktorem walczymy o to, żeby grubość mojego warkocza chociaż odrobinę wzrosła, staram się regularnie odwiedzać klinikę L'experta, robimy mezoterapię igłową głowy z użyciem osocza, doktor trochę straszył, że to może boleć, ale moje marzenia o zdrowych i mocniejszych włosach okazały się silniejsze! Bólu nie było a efekt? Jest co raz lepiej.
Olga Frycz

Izabella Olejnik

Aktorka
Klinika L'experta to moja nowa pasja.

Moje słodkie, dobre Anioły zaprowadziły mnie w miejsce, gdzie dzieją się cuda. Przytulna, elegancka klinika L'experta na warszawskim Ursynowie. Dr Marek Wasiluk widząc moją poszarzałą, wymęczoną twarz postanowił dać mi szansę! Zabrał się do tego kompleksowo. Zaczął od czoła. Niewielka dawka botoxu rozjaśniła mi spojrzenie. Potem laser frakcyjny CO2 powtarzany 3 razy na twarzy, wokół oczu, na szyi i dekolcie. Rezultat fantastyczny! Podniesiony owal twarzy, skóra napięta, prężna, a mniejsze zmarszczki zniknęły. Zastosowaliśmy również frakcyjną radiofrekwencję mikroigłową na dolną powiekę i w okolicach ust, co dodatkowo odjęło mi kilka kolejnych lat.

To poprawianie urody tak mi się spodobało, że w planach mam jeszcze kilka innych drobnych zabiegów korygujących m.in. usuwanie naczynek. Najważniejsze w tej metamorfozie jest moje ogromne zaufanie do dr. Wasiluka. Jednym spojrzeniem bezbłędnie ocenia, co trzeba zrobić, by twarz nabrała świeżości i blasku. Zresztą cały zespół dr. Marka Wasiluka to profesjonaliści w najwyższym stopniu! Polecam serdecznie.
Izabella Olejnik

Ewa Cesarz

Redaktor Naczelna art of BEAUTY
Przed wakacjami chciałam trochę wymodelować sylwetkę. Mimo regularnych ćwiczeń nie do końca byłam zadowolona z mojego wyglądu. Zgłosiłam się do Pana dr Marka Wasiluka – założyciela kliniki L'experta. Posiada On ogromna wiedzę i doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej. Zabiegi dobrał i idealnie: były nieinwazyjne, bezbolesne i przede wszystkim skuteczne.

Miałam przyjemność korzystać z zabiegów Robolex i laser ciepły. Zabieg laserowy był jeden, a zabiegów Robolex 10, raz w tygodniu. Laser ciepły lipolityczny to nieinwazyjna metoda, która daje sobie radę z lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczową. Robolex dzięki połączeniu różnych technologii takich jak: fale radiowe, kawitacja, laser lipolityczny i masaż podciśnieniowy w znaczący sposób poprawia jakość i wygląd skóry.

Zabiegi pomogły wszędzie tam – gdzie ćwiczenia nie dają rady. Jestem bardzo zadowolona z efektu. A co więcej był to dla mnie zastrzyk motywacji żeby dbać o siebie i nie stracić efektów!
Ewa Cesarz

Anna Oberc

aktorka
Zawód aktorki wymaga od nas pięknego wyglądu, ale bez efektu sztuczności. Aktorka musi umieć się zdziwić, uśmiechnąć czy zezłościć twarzą. Kamera wyłapuje nawet najmniejsze zakłamanie i każdą nienaturalność. 

Wiele aktorek uległo „magii” medycyny estetycznej i w sposób nienaturalny próbowały zatrzymać czas, a co za tym idzie zatrzymać mimikę. Nie trafiały po prostu do mądrych lekarzy. Wielu jest takich, którzy nie potrafią zanegować czy tez odradzić. Pacjentkom zbyt przesadnie ingerujące w wygląd zabiegi. 

Trafiłam do Kliniki L’experta pod opiekę dr Marka Wasiluka i wiem, że mogę liczyć na Jego dobry smak i ogromną wiedzę. Holistyczne podejście Doktora, jego wiedza, ciepło i umiejętność słuchania moich potrzeb to największe błogosławieństwo i pewność, że nie zostanie zmieniona moja uroda. 

Polecam dr Marka Wasiluka z pełną odpowiedzialnością! I cieszę się, że jestem pod tak wykfalifikowanymi anielskimi skrzydłami! 
Anna Oberc