Nowoczesna Ortodoncja w klinice L’experta

Z troską o piękne, proste zęby i harmonijną twarz!

Stomatologia estetyczna w klinice L’experta

Piękny uśmiech na wyciągnięcie ręki!

Zadbamy nie tylko o zdrowie, ale i wspaniały wygląd Twoich zębów.

Nowoczesna stomatologia estetyczna to nasza specjalność!

1

Stomatologii estetycznej nadajemy szczególne znaczenie i kładziemy na nią nacisk, ze względu na profil naszej kliniki.

2

Oferujemy szeroki wachlarz różnorodnych metod stomatologii estetycznej i tworzymy terapie mające na celu poprawę wyglądu zębów.

3

Wykonując wszelkiego rodzaju lecznicze zabiegi dentystyczne, pracujemy nie tylko nad tym, aby przywrócić zdrowie zębów, ale w równym stopniu zawsze dbamy o estetykę uśmiechu.

Zapewniamy najwyższy standard i nowoczesność leczenia stomatologicznego!

Leczymy za pomocą najnowszych metod stomatologii estetycznej, w oparciu o najwyższej jakości materiały oraz współpracę z najlepszymi technikami.

Terapia poprzedzona jest kompleksową diagnostyką i ustaleniem precyzyjnego, indywidualnego planu leczenia.

Zawsze indywidualnie projektujemy nowy uśmiech Pacjenta. Z dbałością o każdy szczegół dobieramy kształty i barwy odbudów jego uzębienia, tak było ono jak najbardziej estetyczne, a przy tym miało naturalny wygląd. 

Wykonujemy m.in.: licówki porcelanowe, boonding zębów, korony porcelanowe, implanty i mosty oraz wybielanie zębów.

W zależności od wskazań zajmujemy się odbudową utraconych zębów, odbudową zniszczonych lub startych zębów, a także ich wybielanie oraz poprawę ustawienia.

Dbamy nie tylko o jak najlepsze efekty estetyczne, ale również o prawidłową okluzję, tak aby metamorfoza uśmiechu w pełni sprzyjała pacjentowi - jego urodzie i zdrowiu!

Stosujemy leczenie zespołowe. W naszej klinice współpracują ze sobą stomatolodzy, protetycy i implantolodzy oraz ortodoncji, którzy razem czuwają nad najlepszym efektem terapii.

Za pomocą stomatologii estetycznej interdyscyplinarnie wspomagamy również terapie z zakresu medycyny estetycznej. Wspólnie ze specjalistami z tego zakresu troszczymy się o młody i piękny wygląd twarzy.

Otaczamy Pacjenta troską i holistyczną zespołową opieką, zawsze dbając o jak najlepszą komunikację i przyjazną atmosferę.

Najlepsze efekty terapii zapewnia nasz zespół!

Lek. stom. Karolina Cepińska-Malczak

Lekarz stomatolog. W L'experta zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz protetyką estetyczną u dzieci i dorosłych.

lek. sotm. Agnieszka Duplaga

Lekarz stomatolog. W L'experta zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz protetyką estetyczną u dzieci i dorosłych.

lek. stom. ANNA KIESZKONKOWSKA

Lekarz stomatolog, ortodonta.W ciągu kilku lat pracy odkryła, że ma dobry kontakt z pacjentem dziecięcym i ta sympatia okazała się obustronna. W pedodoncji kładzie nacisk na wysokiej jakości profilaktykę antypróchnicową u dzieci. Wykonuje nie tylko leczenie ubytków w zębach mlecznych i stałych, ale i leczenie kanałowe zębów mlecznych.

ZAJRZYJ RÓWNIEŻ NA NASZE BLOGI!