Oko w oko

z laserem frakcyjnym!

Oko w oko

z frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową!

Oko w oko z frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową!

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to jedna z najlepszych metod w medycynie estetycznej. Działa stymulując wytwarzanie naturalnego kolagenu głęboko w skórze.

To bardzo dobra metoda odmładzająca. Sprawdza się w liftingu twarzy. Poza tym jest niezastąpiona w usuwaniu rozstępów i ujędrnianiu skóry na całym ciele. Wykorzystujemy ją z sukcesem także przy niwelowaniu blizn potrądzikowych.    

 Zabiegi frakcyjną RF mikroigłową polegają na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. W ten sposób w podgrzewana jest nie tylko powierzchnia tkanki, ale również jej głębsze warstwy – od 0,5 do 3,5 mm (możliwość precyzyjnej regulacji). 

 Zapoznaj się z naszym edukacyjnym cyklem "Oko w oko z frakcyjną rf mikroigłową", który pozwoli Ci bardzo dokładnie poznać ten znakomity zabieg medycyny estetycznej! W cyklu wytłumaczymy jak działa to urządzenie, kiedy i na jakie problemy warto je stosować, a także jak wygląda rekonwalescencja i wiele innych! 

W ramach akcji w naszych kanałach społecznościowych: na Instagramie, Facebooku i YouTube opublikujemy serię filmów edukacyjnych, w których dr Marek Wasiluk omówi wszystkie najważniejsze aspekty tego urządzenia. Następnie zrobimy na żywo LIVE, w którym nasz ekspert odpowie na Wasze pytania, a w wielkim finale zaprezentujemy jak wygląda sam zabieg! 

Obserwujcie nasze kanały!

OFERTA

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to jedna z najnowocześniejszych metod terapeutycznych w medycynie estetycznej. Dr Marek Wasiluk zaczął ją stosować, jako pierwszy w Polsce! i wypracował nią skuteczne autorskie protokoły zabiegowe m.in. w leczeniu rozstępów, blizn, rozszerzonych porów, czy liftingu twarzy i ciała.

Oko w oko

z laserem frakcyjnym!

Oko w oko w

Social mediach
Nasze blogi

Poczytaj sobie więcej


Blog L'experta

Encyklopedia lasera frakcyjnego, czyli wszystko co należy o nim wiedzieć!

Blog marekwasiluk.pl

RF mikroigłowa – 3 obszary zastosowania

RF mikroigłowa – historia wprowadzenia urządzenia do Polski

Rozstępy usuwam skutecznie

Centrum mediów

W mediach


List of IDs is empty.

rekomendacje

Opinie o zabiegu

icon

Rf mikroigłowa to rewelacyjny zabieg na rozstępy. Usuwałam u dr. Marka Wasiluka drobne rozstępy, jeszcze z czasów dorastania i pięknie zniknęły. 

- Joanna Rojek -

L'experta

Zapraszamy