Nowoczesna Ortodoncja w klinice L’experta

Z troską o piękne, proste zęby i harmonijną twarz!

Nowoczesna Ortodoncja w klinice L’experta

Z troską o piękne, proste zęby i harmonijną twarz!

Nowoczesna Ortodoncja w klinice L’experta to więcej niż leczenie wad zgryzu!

Spoglądamy całościowo na Pacjenta i prowadzimy holistyczną terapię.

1

Dbamy o prawidłowy rozwój zgryzu, profilaktykę oraz wyleczenie jego wad.

2

Zapewniamy właściwy rozwój i funkcjonowanie całej twarzoczaszki (w tym m. in. stawu skroniowo-żuchwowego).

3

Dążymy do wykorzystania pełnego potencjału rozwoju estetycznego wyglądu twarzy.

Zapewniamy najwyższy standard i nowoczesność leczenia ortodontycznego!

Leczymy za pomocą najnowszych, światowych metod i technik ortodontycznych optymalnie dobieranych do wieku pacjentów i wady zgryzu.

Terapia zawsze poprzedzona jest kompleksową diagnostyką i ustaleniem precyzyjnego planu leczenia.

Leczymy w oparciu o wypracowane, własne, autorskie metody leczenia jak np. Orthokids Therapy.

Leczymy nastolatki oraz osoby dorosłe w każdym wieku, u których za znacząco poprawiamy estetykę uśmiechu i dbamy o trwałość efektów.

Stosujemy leczenie przyczynowe, zwracając uwagę nie tylko na zgryz, ale również na inne aspekty takie jak np. tor oddychania, postawa jamy ustnej, postawa ciała itp.

Jesteśmy zwolennikami leczenia bezekstrakcyjnego, dążąc do uzyskania szerokich i jak najbardziej estetycznych łuków zębowych.

U dzieci wdrażamy profilaktykę rozwoju wad zgryzu i terapię ortodontyczną na najwcześniejszym z możliwych etapów tak (już od 4-5 roku życia), aby zahamować nieprawidłowy rozwój i wprowadzić go na właściwe tory, uzyskują najlepsze, najbardziej naturalne efekty leczenia.

Za pomocą ortodoncji interdyscyplinarnie wspomagamy również inne terapie stomatologiczne np. leczenie protetyczne, czy periodontologiczne, a także wspólnie ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej troszczymy się o młody i piękny wygląd twarzy.

Otaczamy Pacjenta troską i holistyczną zespołową opieką, zawsze dbając o jak najlepszą komunikację i przyjazną atmosferę.

Najlepsze efekty terapii zapewnia nasz Ortho Team!

dr Kamila Wasiluk Msc in Orthodontics

Lekarz stomatolog, ortodonta o międzynarodowym doświadczeniu (dyplom Master of Science in Orthodontics) i współzałożycielka L'experta.

dr Edyta Korycka Msc in Orthodontics

Lekarz stomatolog, ortodonta, o międzynarodowym 20-letnim doświadczeniu. W 2014 r. skończyła studia na prestiżowym uniwersytecie Warwick (Wielka Brytania), uzyskując tytuł Master of Sience in Orthodontics. Od 2005 do 2022 r. praktykowała w Wielkiej Brytanii.

dr Katarzyna Dulna

Lekarz stomatolog, ortodonta. W 2021 roku uzyskała tytuł ortodonty klinicznego w The City of London Dental School.

Dr Anna Kieszonkowska

Lekarz stomatolog, ortodonta. W 2019 r. ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Swoją wiedzę regularnie pogłębia, ciągle kształcąc się w kierunku ortodoncji. Jest w trakcie 3,5 letnich studiów ortodontycznych "Mistrz Ortodoncji" dr. Dereka Mahony. Zniweluj tkankę tłuszczową! Usuń rozstępy!

ZAJRZYJ RÓWNIEŻ NA NASZE BLOGI!