BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Niewłaściwa struktura lub jakość skóry

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Niewłaściwa struktura lub jakość skóry

  1. Home
  2. /
  3. Twój problem
  4. /
  5. Rysy twarzy

Nieodpowiednie proporcje, brak symetrii twarzy

Patrząc po raz pierwszy na czyjąś twarz, w mgnieniu oka możemy określić, czy ta osoba jest „ładna”. Nie chodzi tutaj o jakość, gładkość i młodość skóry, ale głównie o rysy twarzy, odpowiednie proporcje w jej budowie i symetrię. Jeśli kształt twarzy, właściwe rozmieszczenie oczu, brwi, nosa, policzków, ust i bródki układają się w piękną całość, nawet mankamenty skóry nie są w stanie zatrzeć jej urody.

Kształt i rysy twarzy do tej pory korygowano przede wszystkim, za pomocą kamuflażu lub operacji plastycznych. Obecnie nowoczesna medycyna estetyczna daje do naszej dyspozycji szereg metod, urządzeń i preparatów, które można wykorzystywać również do modelowania wyglądu i jej rysów. Istnieją mikrozabiegi powodujące mikrozmiany, które mają kolosalny wpływ na to, jak postrzegana jest osoba, która im się poddała. Na pozór nic się nie zmienia, nic (przynajmniej gołym okiem) nie widać, a jednak zaczynamy odbierać taką osobę jako ładniejszą.

Trzeba jednak wiedzieć w czym tkwi problem, a to często nie jest proste do wychwycenia. Robienie tego typu korekt jest najtrudniejszym rodzajem zabiegów w medycynie estetycznej. Wymaga znajomości zabiegów, anatomii ludzkiej twarzy i jej proporcji, a także zmysłu estetycznego i doświadczenia lekarza. Specjaliści L'experta, jako nieliczni w Polsce dobrze wiedzą jak sprawić, aby twarz za pomocą działań medycyny estetycznej zyskała ładny, ale naturalny wygląd.