BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Niewłaściwa struktura lub jakość skóry

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Niewłaściwa struktura lub jakość skóry

Grzybica paznokci

Grzybica paznokci jest powszechnie występującym problemem estetycznym. Jej leczenie jest jednak dość trudne, ponieważ grzyby znajdują się głęboko we wnętrzu płytki paznokcia, w którą trzeba wniknąć leczniczo, żeby je skutecznie usunąć. Niewiele jest metod, które sobie z tym radzą, jednocześnie nie uszkadzając całego paznokcia. W L'experta mamy jednak odpowiednie zabiegi, dzięki którym skutecznie radzimy sobie z tym problemem.

Medycyna estetyczna

Alternatywą dla różnych mało skutecznych i uciążliwych metod walki z grzybicą paznokci – maści, lakierów do miejscowego stosowania, leków doustnych – są zabiegi laserowe:

  • laser neodymowo-YAGowy– jest to obecnie jedna z najlepszych metod radzenia sobie z grzybicą paznokci; zabieg polega na naświetlaniu chorobowo zmienionej płytki paznokcia światłem lasera – działa  poprzez termiczne uszkadzanie grzybów; zabieg nie jest przyjemny, ale trwa bardzo krótko; dodatkowym plusem jest także to, że sam paznokieć w trakcie zabiegu nie jest w żaden sposób uszkadzany – laser niszczy wyłącznie grzybicę znajdującą się wewnątrz; efekt zabiegu nie pojawia się od razu, zauważymy go dopiero w momencie, kiedy w całości wyrośnie nowy, wolny od grzybicy paznokieć (a więc po okresie około pół roku); konieczne jest wykonanie kilku zabiegów (ok. 3-5) w około miesięcznych odstępach czasu; skuteczność tego typu terapii jest gwarantowana
  • Efekty zabiegu

    Chcesz zobaczyć rezultaty zabiegu? Zobacz efekty

    Zobacz, jak wygląda zabieg laserowego leczenia grzybicy paznokci