BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Słabe mięśnie i nieestetyczny kształt ciała

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Słabe mięśnie i nieestetyczny kształt ciała

  1. Home
  2. /
  3. Twój problem
  4. /
  5. Niedoskonałości sylwetki
  6. /
  7. Słabe mięśnie i nieestetyczny...

Słabe mięśnie i nieestetyczny kształt ciała

Nawet jeśli na ciele znajduje się niewiele tkanki tłuszczowej, a skóra jest w miarę jędrna, figura nadal może być nie aż tak atrakcyjna, jak życzyłoby sobie wiele osób. Zapadnięte pośladki, niekształtne uda i spłaszczony na boki brzuch nie przypominają zdrowej, atletycznej sylwetki. Gdy problemem dodatkowo jest nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej, ciało zaczyna obwisać i rozlewać się w niekształtną masę. W obu przypadkach to czego brakuje to mięśnie!  


Mocne i dobrze zbudowane mięśnie sprawiają, że sylwetka staje się zwarta i wymodelowana. Podtrzymują i formują one bowiem rozłożone na nich tkankę tłuszczową i skórę. Same zyskując odpowiednią masę, wypełniają ciało kształtując je w upragnioną - wysmukloną, ale zarazem wyrzeźbioną figurę.

Kosmetologia

Zmianę wyglądu mięśni do niedawna można było osiągnąć wyłącznie poprzez odpowiednie treningi. Zabiegi modelowania ciała radziły sobie jedynie z redukcją tkanki tłuszczowej oraz ujędrnianiem skóry. Nawet chirurgia plastyczna miała ograniczone możliwości ingerencji w tę część ciała. Natomiast niedawno to się zmieniło, a nasza klinika L'experta, jako jedna z pierwszych umożliwia pacjentom korzystanie z nieinwazyjnej metody wzmacniania i rozbudowy mięśni,

  • EMFIT (ang. Electromagnetic Muscle Stimulation with Focused Intense Technology - elektromagnetyczna stymulacja mięśni z technologią o skupionej i wysokiej intensywności) - to nowa innowacyjna technologia modelowania sylwetki, która w bezinwazyjny sposób wpływa na strukturę mięśni! W efektywny sposób wzmacnia mięśnie i jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową. Fale oddziałując na tkankę mięśniową, powodują jej skurcze. Mówiąc wprost ćwiczą je, ale bez jakiegokolwiek udziału samego pacjenta. W trakcie 30 minutowego zabiegu urządzenie napina mięśnie aż 20 tys. razy! Co ważne są to maksymalnie efektywne i intensywne skurcze, jakie bardzo trudno osiągnąć w trakcie tradycyjnego treningu. W ten sposób zabieg bardzo efektywnie wpływa na rozrost włókien mięśniowych. Metoda może być stosowana na brzuch lub pośladki, ramiona, bryczesy, uda aktywując całą gamę mięśni znajdujących się w polu oddziaływania urządzenia. To nieinwazyjny i prosty sposób na wyrzeźbienie mięśni, lifting ciała i wysmuklenie sylwetki.

Efekty zabiegu

Chcesz zobaczyć efekty zabiegu? Zobacz efekty
Zapisz się na zabieg