Zabiegi bankietowe z efekektami „na już”!

L'experta

25 października, 2022
Blog
#terapie laserowe,#uroda
0 Comments
  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Blog
  6. /
  7. Zabiegi bankietowe z efekektami...

Udostępnij

Chcąc wyglądać pięknie i promiennie warto dbać o młodość i świeżość skóry przez cały rok. Jesień sprzyja wykonywaniu mocniejszych zabiegów medycyny estetycznej takich jak ablacyjny laser frakcyjny. Są jednak osoby, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na rekonwalescencję i na kilkudniowe wyłączenie z normalnego funkcjonowania. Dla nich istnieje grupa zabiegów bankietowych, które pozwalają natychmiastowo poprawić wygląd skóry, jednocześnie pozwalają od razu po zabiegu pokazać się na zewnątrz. Warto o nich pomyśleć, zwłaszcza, że przed nami andrzejki, a potem okres Świąt, Sylwester i karnawał.

Terapią łączoną, jaką polecamy to wykonanie laserowego peelingu węglowego black doll w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym. U osób, które zmagają się ze zmarszczkami mimicznymi dodatkowo można wykonać toksynę botulinową.

Laserowy peeling węglowy black doll wykonywany jest przy użyciu lasera neodymowo-YAGowego typu Q-switch. Zabieg ten polega na pokryciu powierzchni skóry koloidalną zawiesiną węgla, która następnie naświetlana jest światłem laserowym o krótkim impulsie. Roztwór węgla aktywnego skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Pierwiastek ten wykazuje także właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, rozjaśniające i kojące. Cząsteczki węgla absorbując energię światła laserowego ulegają rozbiciu pod jego wpływem, powodują mikroeksplozje na powierzchni skóry prowadząc do delikatnego złuszczania skóry. W wyniku zabiegu uzyskujemy natychmiastowe oczyszczenie skóry, zwężenie porów oraz ujednolicenie kolorytu i poprawę jędrności skóry. Zabieg nie powoduje złuszczania naskórka.

Osocze bogatopłytkowe jest z kolei jednym z najlepszych zabiegów rewitalizujących skórę. Preparat jest pozyskiwany z własnej krwi pacjenta. Odpowiednio odwirowana pozwala odseparować płytki krwi, które wywołują naturalne reakcje fizjologiczne, przyspieszające gojenie się ran i prawidłową regenerację skóry oraz reszty jej składu. Taką wysokoskoncentrowaną substancją następie ostrzykujemy skórę twarzy, szyi i dekoltu (w  zależności od potrzeb danej osoby). Osocze bogatopłytkowe jak żadna inna substancja działa stymulująco na komórki, usprawnia ich pracę i nakłania do szybszej wymiany. Jest dla nich jak paliwo. Uzyskane za pomocą tej metody efekty rewitalizacji skóry są silniejsze niż po koktajlach witaminowych. Efekt, to świeżo wyglądająca, promienna twarz.

Gdy skóra oprócz efektu odświeżania, oczyszczenia i odżywienia potrzebuje również natychmiastowego odmłodzenia można rozważyć zabieg toksyną botulinową. Oddziałuje ona na mięśnie, powodując ich częściowy paraliż, a dzięki temu ich rozluźnienie (pod jej wpływem nie napinają się i nie pracują tak mocno). W efekcie skóra, która pokrywa mięśnie mimiczne twarzy i jest z nimi połączona, rozprostowuje się i nie zgina. W ten sposób dochodzi do pozytywnego efektu rozprostowania zmarszczek w zaledwie kilka dni oraz zapobiegania ich powstawaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *