Rok 2023 w klinice L’experta.

L'experta

3 stycznia, 2024
Blog
0 Comments
  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Blog
  6. /
  7. Rok 2023 w klinice...

Udostępnij

Miniony rok był dla nas czasem intensywnego rozwoju i stabilizacji. Po rebrandigu, zmianie nazwy i lokalizacji naszej kliniki, ostatnie 12 miesięcy stanowiło dowód słuszności podjętych decyzji. Cele, które sobie postawiliśmy, jako marka zrealizowały się. Praca, którą wykonaliśmy, okazała się być opłacalna. Nasza klinika konsekwentnie rozwija się, a my pozytywnie patrzymy w przyszłość.

W tym roku postawiliśmy na rozbudowę zespołu. W ramach samego działu ortodontyczno-stomatologicznego przybyły nam 4 nowe osoby. Team medycyny estetycznej również zyskał nowego specjalistę. Nasi nowi specjaliści są odpowiedzią na coraz większą rzeszę pacjentów, ale też naszą chęć leczenia kompleksowego, opartego o współpracę ekspertów z różnych pokrewnych działów.

Skupiliśmy się na usprawnianiu naszych działań i pracy nad nowymi koncepcjami. Dlatego też wprowadziliśmy holistyczną opiekę nad pacjentami, zakładającą szerokie spojrzenie na ich przypadki oraz diagnozowanie ich i leczenie zespołowe, co daje najlepsze efekty.

Poza tym efektywnie łączymy zabiegi w autorskie terapie, zawsze dostosowane do potrzeb konkretnego pacjenta, dzięki czemu leczymy trudne przypadki, pomagamy tam gdzie inni zawiedli oraz usuwamy powikłania.

Cały czas intensywnie pracujemy nad nową ofertą, tak aby jak najlepiej sprostać zapotrzebowaniu naszych pacjentów np. wprowadzamy nowatorski przeszczep włosów. Ale tylko mądrze dobieramy metody. Nie opieramy się na nowościach i niesprawdzonych, rozreklamowanych urządzeniach i preparatach. Stawiamy jedynie na pewne metody! Czasami wracamy do tego co klasyczne, ale sprawdzone tak jak dr. Marek Wasiluk do kwasu polimlekowego, który wykonuje już od kilkunastu lat, a który teraz wraca do łask.

Idziemy pod prąd. Przestrzegamy przed nierzetelnymi, niebezpiecznymi i nieuczciwymi praktykami. Pokazujemy jak naprawdę wygląda rynek medycyny estetycznej, stomatologii i ortodoncji. Jeśli są działania, które mogą szkodzić nie boimy się głośno o tym mówić, jak np. niewłaściwe stosowanie kawasu polimlekowego, czy używanie nakładek na zęby do samodzielnego prostowania zębów.

Uprawiamy własną, autorską medycynę estetyczną, opartą na regeneracji, a nie kamuflowaniu, na naturalnych efektach, a nie przerysowaniu, na łączeniu różnych metod oraz na pewnej systematyczności i cierpliwości.

Serdecznie zapraszmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *