Oko w oko

z laserem frakcyjnym!

Problem? No Problem!

Problem? No Problem! - Problemy sylwetki!

Przed nami słoneczne i ciepłe miesiące. Większość osób zwłaszcza teraz chce schudnąć i poprawić wygląd swojego ciała, dlatego zapraszamy Was na nasz nowy cykl!

Problem? No Problem!

Omówimy w nim problemy sylwetki! Czy można pozbyć się cellulitu?! Jak wspomagać odchudzanie w gabinecie medycyny estetycznej?! Czy pośladki można uwypuklić lub podnieść za pomocą zabiegów?! Czy małojędrna skóra na brzuchu, w okolicach kolan i na ramionach jest do skorygowania?! Czy mięśnie można wyćwiczyć za pomocą urządzeń? Te i inne tematy związane z powrotem do formy omówimy w kolejnych tygodniach!

Zapoznaj się z naszym edukacyjnym cyklem "Oko w oko z laserem frakcyjnym", który pozwoli Ci bardzo dokładnie poznać ten flagowy zabieg medycyny estetycznej! W cyklu wytłumaczymy jak działa to urządzenie, jakie są rodzaje laserów frakcyjnych, kiedy i na jakie problemy warto je stosować, jak wygląda rekonwalescencja, omówimy też bezpieczeństwo tego zabiegu i wiele innych!

W ramach akcji w naszych kanałach społecznościowych: na Instagramie, Facebooku i YouTube opublikujemy serię filmów edukacyjnych, w których dr Marek Wasiluk omówi wszystkie te aspekty. Pokażemy Wam również, jak wyglądają zabiegi modelujące ciało! Następnie zrobimy na żywo LIVE, w którym nasz ekspert odpowie na Wasze pytania. Przygotowaliśmy dla Was również inne atrakcje. Wśród nich challenge!

Obserwujcie nasze kanały!

OFERTA

Problemy sylwetki!

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną mieć doskonałą, smukłą sylwetkę. Niestety dotyczy to nielicznych szczęśliwców. Nawet szczupłe i wysportowane osoby często miewają kompleksy związane z figurą, których chcieliby się pozbyć. Czasem aktywność fizyczna i zdrowa dieta nie wystarczą. 


Bodyforming (modelowanie sylwetki) polega na kształtowaniu ciała poprzez wpływanie odpowiednimi zabiegami w odpowiednich miejscach na tkankę tłuszczową, skórę lub mięśnie. Zabiegi należące do tej grupy wykonywane są zazwyczaj na następujących obszarach: uda, pośladki, łydki, kolana, boczki, brzuch oraz biust, a u osób starszych również na ramionach i dekolcie. Zachęcamy do poznania narzędzi i metod, które wykorzystujemy w L'experta, aby skutecznie pomagać naszym pacjentom w likwidowaniu problemów niedoskonałości sylwetki.

Oko w oko w

Social mediachNasze blogi

Poczytaj sobie więcej


Blog L'experta

Jaki zabieg odchudzający wybrać?

Jak poprawić wygląd pośladków?

Trening w gabinecie kosmetologicznym. Czy można wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie za pomocą zabiegów?

L'experta

Zapraszamy