Oferta VIP

Ekskluzywna oferta dla wymagających klientów

Oferta VIP

Ekskluzywna oferta dla wymagających klientów

 1. Home
 2. /
 3. Oferta VIP

Oferta VIP

 Oferta VIP powstała by spełniać potrzeby naszych wszelkich klientów, osób medialnych, rozpoznawalnych, oczekujących nie tylko profesjonalnego i terapeutycznego zaopiekowania się, ale też pełnej poufności, elastyczności, co jest często istotne dla osób znanych z mediów lub z innych ważnych i osobistych powodów. Jest to oferta dedykowana wyjątkowym potrzebom indywidualnego dostosowania w planowaniu wizyty w klinice.  

L’experta to miejsce unikalne, w którym wykorzystując nowoczesne metody i urządzenia oraz doświadczenie profesjonalistów, dbamy o Wasze zdrowie, urodę, komfort psychiczny i fizyczny. Oferujemy Wam unikalne połączenie wszystkiego, co niezbędne dla Waszego ciała i duszy tu i teraz, a jednocześnie jesteśmy dyskretni i przyjaźni.

Wszyscy pacjenci są dla nas wyjątkowi. Dla każdego tworzymy optymalny, indywidualny plan terapeutyczny, uzależniony od Waszych oczekiwań, stanu zdrowia, wieku, płci. Dbamy o profesjonalizm naszego personelu podczas każdego zabiegu.

Coraz częściej się zdarza, że nasi klienci to osoby oczekujące jeszcze więcej. Rozumiemy, że we współczesnym świecie dla coraz większej grupy osób gwarancja doboru specjalisty do zabiegu, poświęcenia czasu i dogodnego terminu jest bardzo ważna.
Dlatego dla Was stworzyliśmy specjalną ofertę VIP, która oferuje:
 • Możliwość indywidualnego umówienia się na wizytę, na dowolny dzień, o dowolnej godzinie, a także w soboty, niedziele i święta.
 • Możliwość umówienia się w taki sposób, aby zachować poufność wizyty w klinice.
 • Możliwość całkowitego zamknięcia kliniki na czas wizyty.
 • Możliwość skorzystania z cateringu zgodnie z ustalonymi wymogami.
 • Możliwość umówienia w ramach jednego pobytu konsultacji różnych specjalistów (w jednym terminie i czasie).
 • Możliwość zorganizowania transportu, odbioru z lotniska, noclegu.
 • Zapewnienie dedykowanego opiekuna, który będzie dbał o kontakty, zarządzał komunikacją, planowaniem zabiegów, koordynowanie pobytu, koordynowaniem terapii, aby organizacja pobytu była wyłącznie po stronie kliniki.
 • Ceny w ofercie VIP ustalane są indywidualnie za pomocą dedykowanego adresu mailowego vip@lexperta.pl lub numeru telefonu przeznaczonego wyłącznie do tych celów.
  W ramach oferty VIP wchodzą wszystkie zabiegi z zakres medycyny estetycznej, stomatologii, ortodoncji i kosmetologii oraz SPA.

  Serdecznie zapraszamy!