Wasze opinie

Dziękujemy za to, że doceniacie nasze starania

Wasze opinie

Dziękujemy za to, że doceniacie nasze starania

  1. Home
  2. /
  3. Twoja L’experta
  4. /
  5. Wasze opinie o klinice

Bardzo polecam klinikę L’experta. Jestem bardzo zadowolona. Dr Marek Wasiluk jest specjalistą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. W trakcie wizyty w klinice czułam się zaopiekowana i byłam pewna, że jestem w dobrych rękach. Efekty po zabiegu laserem frakcyjnym są rewelacyjne, dokładnie takie o których mówił doktor przed zabiegiem. Moim zdaniem jest to najlepsza metoda odmłodzenia skóry twarzy :)

- LUCYNA LEŚNIAK-


Dr Kamila Wasiluk i dr Marek Wasiluk zajęli się moją twarzą kompleksowo. W trakcie terapii ortodontycznej wyprostowałam zęby, a za pomocą zabiegów medycyny estetycznej wymodelowałam twarz. Jestem bardzo zadowolona. Mam piękny uśmiech. Krzywe dwójki i cofnięte jedynki są na właściwym miejscu. Moja cofniętą bródka jest nieco uwypuklona, a grabek na nosi zniwelowany za pomocą biostymulatorów. Poza tym mam zdecydowanie ładniejszy owal twarzy. No i skóra stała się bardziej jędrna i ładniejsza dzięki zabiegom laserem frakcyjnym. Wyglądam zdecydowanie ładniej, ale nadal naturalnie, co było dla mnie bardzo ważne. Taka holistyczna, wielowymiarowa opieka daje najlepsze efekty. Bardzo polecam.

- JOANNA SIEMIŃSKA -

Ponad rok temu byłam na wizycie u dr. Marka Wasiluka z problemem bardzo głębokich rozstępów po ciąży. Zdecydowałam się wtedy na serię zabiegów laserowych i ku mojemu zaskoczeniu po niespełna kilku zabiegach płytkie rozstępy stały się niewidoczne, natomiast głębokie w bardzo dużym stopniu uległy spłyceniu. Z pewnością w przyszłości zdecyduję się na kolejne zabiegi.

- EWA GIERSZYŃSKA -

Ciało, zwłaszcza twarz jest dla nas kobiet bardzo ważne! Nie wszystkie się przyznajemy, ze lubimy patrzeć w lustro z zadowoleniem. Niektóre z nas nie zawsze mogą sobie pozwolić na zabiegi medycyny estetycznej. Maseczkę można zmyć w każdej chwili a efekt źle zastosowanego lasera może pozostać na wiele lat. Dlatego najlepiej udać się do profesjonalnego, zaufanego lekarza! Ja polecam doktora Marka Wasiluka, bo gdy patrzę w lustro wiem, że jestem w dobrych rękach.

- JOANNA CHEBA -

Triclinium to moja ulubiona klinika. Pan doktor Marek Wasiluk profesjonalista… człowiek o wielkim sercu. Doradza sumiennie, racjonalnie, wyłącznie z myślą o pacjencie. Rewelacyjne podejście. Dla mnie niezastąpiony.

- MAGDA KULKA-

Jestem zadowoloną klientką kliniki L'experta. Pana doktora polecam wszystkim znajomym. Bardzo cenię go za profesjonalizm i doświadczenie. Wszystkie zabiegi zaproponowane przez doktora dają spektakularny, ale wciąż naturalny efekt. A o to chodzi mi najbardziej. Żeby jak najdłużej wyglądać młodo i naturalnie.

- MARTA K. -

Pewność siebie to stan umysłu, w którym czujesz się dobrze we własnej skórze. To akceptowanie siebie wraz z całym zestawem niedoskonałości… a co jeśli pewne niedoskonałości stają się istotnym problemem?… Tym pytaniem zaczyna się moja historia. Poprzez mankamenty urody, które po cichu z roku na rok zabierały mi poczucie piękna, zatraciłam pewność siebie. Nie była to presja w pogoni za idealnym wyglądem, ale tęsknota za tą dawną dziewczyną, która, jak wiele innych kobiet, spotkały problemy skórne pozostawiające blizny. Po nieskutecznych próbach interwencji dermatologicznych, przestudiowaniu „całego” internetu, zachęcona opinią innych pacjentek trafiłam do doktora Wasiluka… Indywidualne i elastyczne podejście do pacjenta, to wspomnienie pierwszej wizyty. Szczera rozmowa, planowanie zabiegów i realne określenie czasu do osiągnięcia efektu… spełnienia marzeń… byłam pewna że trafiłam w dobre ręce. Doktor Wasiluk łączy w sobie profesjonalizm i kreatywność, każdy przypadek traktuje jako osobiste wyzwanie, szuka rozwiązań w momencie gdy inni rozkładają ręce. Wiem że przede mną długa droga, ale cel wydaje się już bliższy, marzenia przecież się spełniają…

- OLGA DOBOSZ -

Do kliniki dr. Wasiluka trafiłam na skutek rozpaczliwego poszukiwania pomocy w usunięciu rozstępów, które mimo mojej ogromnej dbałości pojawiły się pod koniec ciąży. Jeszcze w trakcie laktacji postanowiłam napisać e-maila do doktora z załączonymi zdjęciami. Odpowiedz była expresowa. Po kilku tygodniach pełna obaw o efekt, zdecydowałam wybrać się w blisko 200 km podróż do Warszawy. Jak się okazało doktor jest mega profesjonalistą, efekty po 3 zabiegach są piorunujące, przy tym jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Wasiluka każdemu kto chce uporać się z kłopotliwymi rozstępami. Naprawdę warto!!!

- MAGDA CICHOCKA -