BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. mgr Katarzyna Szarpak
Zapisz się na zabieg

mgr Katarzyna Szarpak

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie oraz studiów magisterskich na kierunku Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego o specjalności Promocja zdrowia i Epidemiologia. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zawodzie. 

W Klinice L’experta specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała, wykorzystując w tym celu najnowocześniejszą dostępna aparaturę. Jest specjalistką w zakresie pielęgnacji twarzy z zastosowaniem takich metod jak peelingi chemiczne, ultradźwięki, radiofrekwencja, czy laseroterapia. Ukończyła wiele kursów uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych i Hi-Tech. Ponadto specjalizuje się w pielęgnacji dłoni i stóp. 

Przykłada ogromną wagę do relacji z klientami i do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Doceniana i lubiana przez klientów za profesjonalizm i życzliwość. Uważa, że zawód kosmetologa stwarza stałe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. 

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Uwielbia aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu, piesze wędrówki po lesie to ukojenie dla jej duszy i ciała. Ceni sobie w życiu harmonię i pozytywne nastawienie.