BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. Agata Wojdalska
Zapisz się na zabieg

Lek. stom. Agata Wojdalska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W klinice L’experta zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz stomatologią estetyczną.
W ramach leczenia zachowawczego, z najwyższą starannością dba nie tylko o perfekcyjne wyeliminowanie próchnicy i wyleczenie ubytku, ale również o wysoce estetyczną i idealnie komponującą się z pozostałym uzębieniem odbudowę utraconych tkanek, wykonując ją za pomocą najnowocześniejszych technik i materiałów kompozytowych.

Leczenie estetyczne opiera o dokładną diagnostykę uzębienia Pacjenta, a także wybór oraz zastosowanie najlepszych w jego przypadku metod poprawy wyglądu uśmiechu. Dążąc do idealnego wyglądu zębów swoich podopiecznych, układa holistyczne plany terapii estetycznej wraz z innymi specjalistami kliniki L’experta m.in. ortodontami.

Podstawową zasadą jej działania jest współpraca z Pacjentem, oparta na komfortowej atmosferze, dobrym kontakcie oraz świadomości w kwestiach przeprowadzanych procedur. Lek. stom. Agata kieruje się empatycznym i indywidualnym podejściem do każdej osoby. Wyróżnia się bardzo dużą dokładnością leczenia, co przekłada się na osiąganie najlepszych rezultatów  terapeutycznych.

Już podczas studiów uczestniczyła w konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii oraz warsztatach praktycznych, głównie z zakresu stomatologii estetycznej. Obecnie stawia na rozwój w dziedzinach protetyki i endodoncji.

Prywatnie głęboko zanurzona w świecie teatru. Stale poszerzając swoją wiedzę w dziedzinie pedagogiki teatru, wierzy, że edukacja w tym kierunku uwrażliwia i zwiększa świadomość, dotyczącą otaczającej nas rzeczywistości. Jej zdaniem teatr daje przestrzeń do myśli i rozmów o szerokiej tematyce, również tych pozbawionych tabu. Kieruje się ideą „teatr nie wyklucza, pomieści wszystko i wszystkich”, co przekłada nie tylko na życie prywatne, ale również zawodowe.