BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. Anna Kieszonkowska

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

Zapisz się na zabieg

Lek. stom. Anna Kieszonkowska

Lekarz stomatolog, ortodonta.

W 2019 r. ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W ciągu kilku lat pracy odkryła, że ma dobry kontakt z pacjentem dziecięcym i ta sympatia okazała się obustronna. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę i zdobyć zaufanie każdego malucha. W klinice L’experta z zamiłowaniem zajmuje się leczeniem stomatologicznym i ortodontycznym dzieci. 

Swoją wiedzę regularnie pogłębia, ciągle kształcąc się w kierunku ortodoncji. Jest w trakcie 3,5 letnich studiów ortodontycznych "Mistrz Ortodoncji" dr. Dereka Mahony sygnowanych przez the City of London School oraz kursu u dr Marii Radziwilskiej Master Level ORTHO Junior. 

Wczesne leczenie przyczynowe ortodontyczne należy do jej zainteresowań. Wierzy, że zdiagnozowanie wady zgryzu na początkowym etapie rozwoju i jej eliminacja oraz zapobieganie w fazie wzrostu twarzoczaszki dziecka, to klucz do prostych zębów, estetycznej twarzy oraz szerokich dróg oddechowych w dorosłości. 

 W pedodoncji kładzie nacisk na wysokiej jakości profilaktykę antypróchnicową u dzieci. Wykonuje nie tylko leczenie ubytków w zębach mlecznych i stałych, ale i leczenie kanałowe zębów mlecznych. 

Spogląda holistycznie na zdrowie zębów i jamy ustnej pacjenta. W gabinecie łączy nie tylko stomatologię i ortodoncję, ale jeśli potrzeba kieruje pacjenta także na inne ścieżki terapeutyczne. 

 W "wolnej chwili" lubi przeczytać dobrą książkę i odkrywać świat z synkiem Michasiem.