Walentynki w L'experta!

Celebrujcie z nami Święto Zakochanych!

Walentynki w Klinice L'experta!

Celebrujcie z nami Święto Zakochanych!

Miłość zawitała do Kliniki L'experta!

Ogarnęło nas uczucie miłości, dlatego z okazji zbliżających się Walentynek przygotowaliśmy dla Was wiele wspaniałych atrakcji.

1.

Skorzystaj z wybranych zabiegów i wyglądaj olśniewająco w Walentynki!

2.

Zrób wymarzony prezent swojej ukochanej osobie!

3.

Weź udział w naszych konkursach w Dniu Zakochanych!

Zabiegi na Walentynki!

Jeśli chcesz wyglądać olśniewająco podczas walentynkowej randki, skorzystaj z naszej oferty specjalnie skomponowanych zabiegów. Niektóre z nich możesz wykonać w specjalnej cenie!

HYDRAPEEL

Zafunduj sobie efekt "glow" na walentynkowy wieczór! To delikatny, oczyszczający zabieg bankietowy. Dzięki niemu zyskasz promienną, nawilżoną cerę. Z okazji Walentynek zabieg na twarz+szyję+dekolt w specjalnej cenie 380 zł. 

HIFU

Przygotuj się na randkę i wyglądaj bosko! HIFU to bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. Dzięki ultradźwiękom działającym na poziomie powięzi możemy cofnąć czas w Twoim wyglądzie nawet o 10 lat.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Podkreśl swoje naturalne piękno oraz nadaj wyrazistości swoim brwiom, oczom lub ustom. Wykonaj makijaż permanentny jedną z najlepszych technik.  

Z okazji Walentynek zabieg obowiązkowej korekty makijażu permanentnego, wykonywany po miesiącu jest gratis!

WYMODELUJ USTA

Piękne, pełne usta, bez efektu sztuczności! Spraw by Twoje usta kusiły zmysłowym wyglądem. Zapewniamy bezpieczne modelowanie ust kwasem hialuronowym, który skoryguje drobne asymetrie oraz nada ustom odpowiednie proporcje.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE SKÓRY GŁOWY

Wzmocnij cebulki i zyskaj gęste włosy. Zabieg osocza bogatopłytkowego działa regenerująco i stymuluje porost włosów. Zabieg dedykujemy nie tylko kobietom, ale również mężczyznom z problemem łysienia androgenowego, którzy chcą zniwelować ubytki włosów (np. zakola).

SKALING I PIASKOWANIE ZĘBÓW

Olśniewaj pięknym i zdrowym uśmiechem dzięki profilaktycznej wizycie w naszym gabinecie stomatologicznym, podczas której usuniesz kamień i osad nazębny. Twój uśmiech zyska blask, a oddech świeżość. 

WYBIELANIE ZĘBÓW

Przywróć śnieżną biel i blask swoim zębom w zaciszu własnego domu. Dzięki profesjonalnemu wybielaniu nakładkowemu, przygotujesz swój uśmiech na Walentynki i olśnisz ukochaną osobę pięknym uśmiechem.

Idealna randka tylko we dwoje w Mental SPA L'experta.

Zapewnij Wam wSPAniałą randkę. Zarezerwuj pobyt tylko dla dwojga w naszym Mental SPA. 2-godzinny pakiet walentynkowy obejmuje w tym dniu pobyt w saunie suchej lub saunie mokrej, kąpiel w jacuzzi oraz zabieg na podgrzewanych krzemionkach w saunie Ganbanyoku. Po zakończonej sesji w strefie SPA czekać będzie na Was set owoców oraz mini szampan. To niepowtarzalna okazja na relaksujące i romantyczne Walentynki!.

Zabawy walentynkowe z nagrodami dla klientów.

W dniu Walentynek czekać będą na Was w klinice specjalne zabawy z nagrodami. Bądź w tym dniu naszym klientem, a weźmiesz w nich udział!

LOTERIA WALENTYNKOWA

Każdy klient odbywający u nas wizytę w dniach 10.02.2023-14.02.2023 weźmie udział w losowaniu z nagrodami (1 nagroda dla kobiety, 1 dla mężczyzny). Wystarczy, że wypełnisz w tym dniu podczas wizyty kupon konkursowy. Losowanie odbędzie się następnego dnia. Zwycięzców ogłosimy na naszych kanałach social media. Wygrani zostaną również poinformowani telefoniczne.

Biorąc udział w loterii, oświadczasz, że zgadzasz się z niniejszym regulaminem.

INSTA WALENTYNKI W L'EXPERTA

W naszej klinice w dniach 10.02.2023-14.02.2023 ustawiona zostanie specjalna ścianka walentynkowa. Każdy nasz klient, który w tym dniu wykona sobie na jej tle zdjęcie i zamieści je na swoim profilu IG wraz z oznaczeniem naszej Kliniki L'experta otrzyma voucher na 1-godzinne wejście dla 2 osób do naszej strefy SPA.

Osoby biorące udział w zabawie będą proszone o napisanie do nas maila ze screenem opublikowanej fotografii z tego dnia. Po weryfikacji będziemy wysyłać vouchery prezentowe.

Wymarzony prezent na Walentynki - Voucher upominkowy L'experta!

Jeśli szukasz wymarzonego prezentu dla swojej ukochanej osoby na Walentynki, zapraszamy do zakupu naszego Vouchera Upominkowego. Dzięki niemu podarujesz swojej "drugiej połowie" czas na ekskluzywną pielęgnację i relaks. Sprawisz, że poczuje się kochana i dopieszczona. Vouchery wystawiamy na dowolną kwotę lub zabieg. 

Zapraszamy do Kliniki L’experta.