BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Premiera książki dr. Marka Wasiluka pt. „Młodziej. Anti-age. Jak wyglądać pięknie i naturalnie”

 1. Home
 2. /
 3. Archiwum
 4. /
 5. Nowości
 6. /
 7. Premiera książki dr. Marka...

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna oferuje różne zabieg. Wiele osób czuje się zagubionych, nie wie, na co się zdecydować, czasami daje się wprowadzać w błąd poprzez przekazy marketingowe lub trafia na złe terapie, które nie dają efektów, powodują sztuczność lub powikłania.  Dr Marek Wasiluk w swojej nowej książce radzi, jak odnaleźć się w tym gąszczu i jak mądrze korzystać z medycyny estetycznej, aby wyglądać młodziej, piękniej i naturalnie.

„Marzenia o  urodzie i  wiecznej młodości są niezmienne od tysiącleci, ale realnie ma szansę sprostać tym oczekiwaniom dopiero medycyna estetyczna. Odpowiedź na pytanie, w  jaki sposób, znajdziecie w tej książce, w której dzielę się z wami moim kilkunastoletnim doświadczeniem w  zakresie medycyny estetycznej” – tak zaczyna się książka dr. Marka Wasiluka pt. „Młodziej. Anti-age. Jak wyglądać pięknie i naturalnie”, która swoją premierę nakładem Wydawnictwa Pascal będzie mieć 7 września 2022 r. To już druga publikacja dotycząca zagadnień medycyny estetycznej założyciela naszej kliniki!

Misją dr. Marka Wasiluka jest bowiem szerzenie rzetelnej wiedzy i zwiększanie świadomości o medycynie estetycznej. Od 10 lat prowadzi nieprzerwanie i konsekwentnie ekspercki blog marekwasiluk.pl, na którym dzieli się swoim doświadczeniem i edukuje Polki w temacie odmładzania i poprawiania urody. Codziennie dostaje dziesiątki maili i komentarzy z pytaniami, od osób, które nie mają się do kogo zwrócić po wiarygodne informacje lub po pomoc. Nie pozostaje na nie obojętny. Wie co ludzi naprawdę interesuje i odpowiada wprost. Dlatego jego pierwsza książka pt. „Medycyna estetyczna bez tajemnic” wydana w 2015 r. cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród specjalistów jak oraz pacjentów i miała 6 dodruków. Naturalnie więc musiała powstać kolejna!

Z najnowszej publikacji pt. „Młodziej. Anti-age. Jak wyglądać pięknie i naturalnie” dowiemy się m.in.:

 • w jakim wieku powinno się wykonać pierwsze zabiegi anti-ageing na twarz;
 • jakie metody działają na poszczególne problemy, a jakie nie;
 • jakie są możliwe powikłania po zabiegach i jak się ich ustrzec;
 • jak uzyskać naturalny wygląd, a nie sztuczny efekt „zrobienia”;
 • jakie stosować rozwiązania na poszczególne problemy urodowe (m.in.: zmarszczki, przebarwienia, opadające powieki, obrzęk pod oczami, zaburzony owal twarzy, utrata jędrności skóry i objętości tkanek, blizny, cellulit czy rozstępy);
 • jakie są strategie zabiegowe w różnych przedziałach wiekowych.

To obszerne 300-stronicowe kompendium wiedzy, składające się z 10 rozdziałów poświęconych różnym aspektom skutecznego poprawiania urody. A wszystko to napisane ciekawie, szczerze, bez pudrowania, w zrozumiały dla każdej osoby i bardzo konkrety sposób. Dr Marek Wasiluk znany jest z obalania mitów na temat medycyny estetycznej. Niektóre tezy zawarte w książce mogą być więc dla czytelników zaskakujące i odpowiedzą na pytanie, czy zawsze warto stosować modne i popularne zabiegi, czy lepiej zastanowić się przed ich wykonaniem.

Dr Marek Wasiluk jest wielkim pasjonatem swojego zawodu. To prekursor wielu metod leczenia. Stale poszerza swoją wiedzę. Jako pierwszy i jedyny Polak, ukończył studia MSC in Aesthetic Medicine (studia magisterskie, Medycyna Estetyczna) w szkole Barts and The London School of Medicine and Dentistry na prestiżowym uniwersytecie Queen Mary University of London. Ma umysł analityka i podchodzi do poprawiania urody w sposób inteligentny i często niesztampowy. Sam poszukuje nowych metod poprawiania urody i nie ulega ślepo modom nakręcanym przez firmy produkujące i dystrybuujące preparaty i urządzenia do poprawiania urody. W Polsce, jako pierwszy wprowadził kilka nowatorskich zabiegów. Dzięki tym elementom osiąga bardzo dobre rezultaty leczenia w naszej klinice L’experta i swoim pacjentom zawsze gwarantuje optymalne i indywidualnie dobierane metody tak, aby efekty terapii były bezpieczne, naturalne i trwałe. Nazywany jest lekarzem od trudnych przypadków, ponieważ pomaga tam gdzie inni zawiedli, często również lecząc powikłania po innych.

Książka „Młodziej. Anti-age. Jak wyglądać pięknie i naturalnie” podsumowuje wiedzę płynącą z jego szerokiego, kilkunastoletniego doświadczenia. Jej rolą jest zwiększenie świadomości, czym naprawę jest medycyna estetyczna. Ma zachęcać do korzystania z jej zdobyczy, ale nie na oślep, tylko mądrze  i tylko z tych metod, które naprawdę mają sens. Dr Marek Wasiluk chciałby, aby każdy po przeczytaniu jego książki potrafił rozpoznać, czy zabieg, który jest mu proponowany jest dla niego dobry. Chciałby, aby wszystkie osoby, które pragną poprawiać urodę, dzięki medycynie estetycznej stawały się pięknieją wersją siebie!

Szukajcie jej w księgarniach stacjonarnych i online .