BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

Zajrzyj na blog dr. Marka

Obserwuj w social mediach

Zapisz się na zabieg

Dr Marek Wasiluk Msc Aesthetic Medicine, MBA

Master of Science Aesthetic Medicine, specjalista medycyny estetycznej, ekspert w dziedzinie laseroterapii. Pomysłodawca i założyciel L'experta.

Doktor Marek Wasiluk jest jedynym lekarzem w Polsce, który ukończył prestiżowe studia Msc in Aesthetic Medicine w szkole Barts and The London School of Medicine and Dentistry na elitarnym uniwersytecie Queen Mary University of London (rocznik 2017). Tym samym może posługiwać się tytułem Master of Science, którego nie można uzyskać na żadnej uczelni w Polsce i tylko w kilku na świecie. Jako jeden z nielicznych absolwentów uzyskał ten tytuł z wyróżnieniem. Doktor Marek Wasiluk jest prekursorem i poszukiwaczem nowych rozwiązań medycznych. Jako pierwszy w Polsce wprowadził m.in. terapię leczenia laserem bromkowo-miedziowym, a także frakcyjną radiofrekwencję mikroigłową oraz HIFU. Sam tworzy autorskie terapie, opracował m.in. No Stretch Marks, która powala leczyć stare, zabliźnione rozstępy. Ceniony i nazywany przez pacjentów „lekarzem od trudnych przypadków” daje nadzieję na poprawę wyglądu i realne efekty.

Szczególnie interesują go nowoczesne technologie medyczne m.in. terapie laserowe, o których posiada dużą wiedzę. Jest zwolennikiem medycyny estetycznej, opartej na założeniu, że poprawianie urody powinno wynikać ze stymulowania organizmu do naturalnej regeneracji. Dzięki jego międzynarodowemu i wszechstronnemu doświadczeniu L'experta wykracza poza standardy i stosuje najnowocześniejsze rozwiązania, których jest entuzjastą.

Jako prawdziwy pasjonat, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w publikacjach medialnych (ma własne rubryki m.in. na portalach Onet.pl i NaTemat.pl), ale przede wszystkim na własnym blogu eksperckim www.marekwasiluk.pl oraz w książce pt. „Medycyna estetyczna bez tajemnic”.

Jest również absolwentem podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTMeiAA, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Brał udział w opracowywaniu przez Towarzystwo programu certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Od 2008 roku współpracuje z Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jako wykładowca na studiach podyplomowych. Ciągle poszerza swoją wiedzę czerpiąc ze światowych standardów, dlatego zdecydował się na prestiżowe podyplomowe z medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii. Ponadto jest ekspertem w dziedzinie badań klinicznych. Uczestniczył w ponad 80 projektach badawczych prowadzonych na całym świecie – w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Ma swój wkład np. we wprowadzeniu na rynek szczepionki na świńską grypę, czy malarię.

Niezwykła otwartość sprawia, że bardzo szybko zjednuje sobie sympatię i zaufanie wśród Pacjentów, z którymi bardzo ceni sobie osobisty kontakt. Zapraszamy serdecznie na konsultacje i zabiegi do dr. Marka Wasiluka.