Oko w oko

z laserem frakcyjnym!

Oko w oko

z laserem frakcyjnym!

Oko w oko z laserem frakcyjnym!

Zaczął się najlepszy okres w roku, na wykonywanie mocnych zabiegów odmładzających. Przez najbliższe cztery miesiące można bezpiecznie stosować ablacyjny laser frakcyjny! Na czym polega jego fenomen i dlaczego to złoty standard w medycynie estetycznej?!

Zapoznaj się z naszym edukacyjnym cyklem "Oko w oko z laserem frakcyjnym", który pozwoli Ci bardzo dokładnie poznać ten flagowy zabieg medycyny estetycznej! W cyklu wytłumaczymy jak działa to urządzenie, jakie są rodzaje laserów frakcyjnych, kiedy i na jakie problemy warto je stosować, jak wygląda rekonwalescencja, omówimy też bezpieczeństwo tego zabiegu i wiele innych!

W ramach akcji w naszych kanałach społecznościowych: na Instagramie, Facebooku i YouTube opublikujemy serię filmów edukacyjnych, w których dr Marek Wasiluk omówi wszystkie najważniejsze aspekty tego urządzenia. Następnie zrobimy na żywo LIVE, w którym nasz ekspert odpowie na Wasze pytania, a w wielkim finale zaprezentujemy jak wygląda sam zabieg!

Będziecie mieli też okazję obserwować dzień po dniu rekonwalescencję naszej pacjentki, a później sama opowie, jakie ma wrażenia po zabiegu i odpowie na Wasze pytania. Pokażemy też efekty przed i po.

Obserwujcie nasze kanały!

OFERTA

Ablacyjny laser frakcyjny

Ablacyjny laser frakcyjny to „MUST HAVE”, czyli obowiązkowy zabieg każdej osoby, która chce długo wyglądać młodo i świeżo! To też „BASIC”, czyli podstawowa metoda w dbaniu o dobry wygląd skóry! Od niej często należy zacząć przygodę z medycyną estetyczną!
Pozwala uzyskać efekt "DWA W JEDNYM"! Powoduje mocne złuszczenie naskórka, a więc odświeża skórę. A poprzez działanie termiczne pobudza wszystkie procesy regeneracyjne, dzięki czemu skóra odnawia się, ujędrnia i pogrubia. a zmarszczki zanikają.

Oko w oko w

Social mediach


Nasze blogi

Poczytaj sobie więcej


Blog marekwasiluk.pl

Blog L'experta

rekomendacje

Opinie o zabiegu

icon

Uwielbiam efekty zabiegu laserem frakcyjnym. Moja skóra nigdy nie była tak świeża i gładka jak po nim i nie starzeje się! To mocny zabieg, ale skuteczny! A rekonwalescencja jest do zniesienia, trzeba tylko pozostać kilka dni w domu. Wykonywałam go w klinice L'experta u dr. Marka Wasiluka już trzykrotnie i zamierzam powtarzać każdej jesieni.

- Joanna Rojek -

L'experta

Zapraszamy