REGULAMIN AKCJI L’exLUMA body sculpture

Nasza klinika

Boskie miejsce na mapie Warszawy

Nasza klinika

Boskie miejsce na mapie Warszawy

  1. Home
  2. /
  3. REGULAMIN AKCJI L’exLUMA body...

Klinika L'experta

Myślą przewodnią przyświecającą budowaniu L'experta były cztery wartości: nowoczesność, pełen profesjonalizm, uczciwość i empatia. To są zasady, jakimi kierują się dr Kamila i dr Marek Wasiluk w swoim życiu prywatnym. Z czasem doszła piąta wartość – niesienie pomocy w trudnych, czasem beznadziejnych przypadkach, którymi nikt inny nie chce się zajmować lub nie jest w stanie pomóc.

Przez ponad 10 lat kariery zawodowej, ciężkiej pracy i zaangażowania udało się nam stworzyć unikalne miejsce, w którym Pacjenta czy Klienta traktuje się wyjątkowo, w którym na jego problemy spogląda się kompleksowo, doradza się optymalne, bezpieczne i bardzo nowoczesne rozwiązania zabiegowe, często unikalne na skalę światową.

Sukcesu nie udałoby się osiągnąć bez planowej, świadomej wieloletniej pracy budowania kompetencji oraz mądrego doboru i szkolenia osób współpracujących – bo to one sprawiają, że klinika L'experta jest wyjątkowa.

Nasz zespół stanowią doświadczeni profesjonaliści, którzy zostali „zarażeni” filozofią założycieli. Dla Klientów L'experta opracowujemy wspólnie indywidualne programy terapii, poprzedzone wnikliwą, rzetelną i pogłębioną diagnozą, tak by rezultaty podejmowanych działań były jak najlepsze.

Naszą wyjątkowość potwierdzają opinie Pacjentów. Wynika ona z wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności optymalnego wykorzystania najwyższej jakości, innowacyjnego sprzętu. W L'experta nie poprzestajemy na tym co osiągnęliśmy, ale podejmujemy nowe wyzwania, by stawać się lepszymi, bardziej skutecznymi, znajdować rozwiązania terapeutyczne na problemy, które jeszcze jakiś czas temu wydawały się niemożliwe do skorygowania. Pragniemy poprawiać naszym pacjentom komfort życia i well-being.

Bądź piękna, bądź piękny, bądź szczęśliwa, bądź szczęśliwy! My jesteśmy po to, żeby Ci w tym pomóc i Ci to umożliwić!

Serdecznie zapraszamy!