BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Lucyna

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Lucyna

Lucyna Leśniak - odmładzanie twarzy laserem frakcyjnym

Do kliniki zwróciłam się w celu odmłodzenia, poprawy jakości i jędrności skóry twarzy. Doktor Marek Wasiluk polecił mi zabieg laserem frakcyjnym. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Po jednym zabiegu widać ogromną różnicę.

Etap 1

Zabieg

Sam zabieg nie był bolesny, ponieważ użyto żelu znieczulającego. Czułam delikatne pieczenie ale było do przeżycia :) Do 4 godzin po zabiegu czułam znaczne pieczenie porównywalne do oparzenie słonecznego. Pomagało mi schładzanie skóry zimnym powietrzem.


Etap 2

Rekonwalescencja

Regeneracji trwała kilka dni. Kilka dni po zabiegu skóra była opuchnięta i były widoczna ciemna krateczka po laserze. Zostałam o tym poinformowana przed zabiegiem jak to będzie przebiegać więc nie było to dla mnie zaskoczeniem. Dostałam instrukcję jak dbać o skórę po zabiegi. Codziennie nawilżałam skórę kremami i maściami wskazanymi przez doktora. Nie stosowałam kosmetyków kolorowych przez kilka dni. Od tej pory używam cały czas kremów z filtrami i dbam o skórę nawilżając ją.


Etap 3

Efekty

Po zabiegu, zniknęły mi nawet znaczne przebarwienia na twarzy, skóra jest jędrniejsza, jaśniejsza, wygładzona szczególnie na policzkach w miejscach w których były zmarszczki. Gorąco polecam Doktora Marka Wasiluka i klinikę L’experta!