BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Agnieszka Grzelak

  1. Home
  2. /
  3. Prawdziwe przypadki
  4. /
  5. Agnieszka Grzelak

W klinice L'experta przechodzę terapię redukcji blizn potrądzikowych i rozszerzonych porów

Przez lata borykałam się z trądzikiem i kiedy w końcu udało mi się go wyleczyć, na skórze zostały mi blizny i rozszerzone pory. W mojej pracy wygląd skóry jest bardzo istotny, więc stwierdziłam, że czas się za siebie wziąć 🙂 Trafiłam na klinikę L'experta i doktora Marka Wasiluka, bo dowiedziałam się, że ma duże doświadczenie w leczeniu tego typu problemów estetycznych i przede wszystkim może się pochwalić efektami. Po wstępnej wizycie doktor wybrał dla mnie terapię łączącą zabiegi ablacyjnym laserem frakcyjnym, frakcyjną rf mikroigłową i osoczem bogatopłytkowym. Jest to bardzo silna terapia, która wymaga paru powtórzeń, ale doktor zapewnił mnie, że działa.

1 etap leczenia

1 tura zabiegów

Jestem teraz po pierwszej turze zabiegów i muszę przyznać, jestem pozytywnie zaskoczona podejściem doktora. Mimo, że zajmuje się tym wiele lat, to traktował mnie ze szczególną troską i nawet przepraszał, kiedy gdzieś mnie bardziej zabolało 😀. Przy tym bardzo szybko pracuje. 3 zabiegi zajęły niecałe 40 minut, co zdecydowanie skraca odczuwanie bólu 🙂. Zabiegi same w sobie są niestety bolesne, mimo znieczulenia, ale jak wiadomo – czego się nie robi, żeby być pięknym 😀. Po 4 dniach mogłam już wrócić do życia zawodowego. Teraz z niecierpliwością czekam na efekty i kolejną partię zabiegów.

Przez lata borykałam się z trądzikiem i kiedy w końcu udało mi się go wyleczyć, na skórze zostały mi blizny i rozszerzone pory. W mojej pracy wygląd skóry jest bardzo istotny, więc stwierdziłam, że czas się za siebie wziąć 🙂.

Trafiłam na klinikę L'experta i doktora Marka Wasiluka, bo dowiedziałam się, że ma duże doświadczenie w leczeniu tego typu problemów estetycznych i przede wszystkim może się pochwalić efektami.

Po wstępnej wizycie doktor wybrał dla mnie terapię łączącą zabiegi ablacyjnym laserem frakcyjnym, frakcyjną rf mikroigłową i osoczem bogatopłytkowym. Jest to bardzo silna terapia, która wymaga paru powtórzeń, ale doktor zapewnił mnie, że działa.