BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

Zapisz się na zabieg

Lic. Yana Konoz

Kosmetolog, pielęgniarka, linergistka.

W klinice L'experta specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów kosmetologicznych z użyciem urządzeń Hi-Tech, szczególnie z wykorzystaniem RF mikroigłowej. 

W 2019 roku ukończyła studia na kierunku pielęgniarstwo, a w 2022 została licencjonowanym kosmetologiem. W trakcie studiów kosmetologicznych zdobywała dodatkowa wiedzę i doświadczenie, asystując przy operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. Swoje umiejętności pogłębia na kursach i szkoleniach. 

Jest również dyplomowaną linergistką. W naszej klinice wykonuje makijaże permanentne ust, brwi i oczu, a także mikropigmentację medyczną, która pozwala zakamuflować blizny, rozstępy, plamy bielacze oraz mikropigmentację skóry głowy tuszującą objawy łysienia. Posiada znajomość najnowszych technik. Cechuje ją najwyższa dbałość o efekt wykonywanych zabiegów. 

Klinikę L'experta ceni za wysoką kulturę pracy, szerokie grono profesjonalistów oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji. 

W codziennej praktyce kieruje się zasadą, że każdy pacjent jest niepowtarzalny i wymaga indywidualnego podejścia. Jest osobą bardzo aktywną zawodowo, jak i w życiu prywatnym. Interesuje ją również świadome podejście do żywienia.