BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. Wojciech Lambrecht
Zapisz się na zabieg

Dr Wojciech Lambrecht

Lekarz stomatolog, specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej, protetyce i implantologii.

Z wykształcenia lekarz dentysta, absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoje praktyki podczas studiów odbywał w wielu gabinetach stomatologicznych i ortodontycznych w Polsce i za granicą oraz szpitalach, m.in. na oddziałach Chirurgii Ogólnej i Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Implantologii. Niejednokrotnie wspomagał szpitale w Szczecinie, Warszawie czy Olsztynie uczestnicząc w licznych programach wolontariackich.

Obecnie jest lekarzem-rezydentem w trakcie specjalizacji z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę, kompetencje oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w różnorakich kursach i szkoleniach z zakresu implantologii i chirurgii periodontologicznej.
Specjalizuje się w zabiegach z chirurgii stomatologicznej takich jak ekstrakcje zębów-także tych niekorzystnie ułożonych i zatrzymanych w kości, usuwanie ósemek, wprowadzanie mikroimplantów ortodontycznych oraz implantów służących do odbudowy koron zębów, regeneracje i przeszczepy kości oraz współpracuje z lekarzami ortodontami w zakresie przygotowania pacjenta do chirurgii ortognatycznej.

Ceniony przez pacjentów za niezwykłą dokładność, precyzję i fachowość.