BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. Oksana Bilousova
Zapisz się na zabieg

Lic. Oksana Bilousova

Kosmetolog medyczny, pielęgniarka.

Ukończyła studia licencjackie z Kosmetologii na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia oraz Zarządzanie Biznesem na Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie, obecnie studiuje Pielęgniarstwo na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka. 


Swoje życie zawodowe związała z branżą beauty i medycyną. W Klinice L'experta zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii medycznej i należy do grona zespołu terapeutycznego L’experta, biorąc udział w takich zabiegach jak np. liposukcja, lipotransfer, przeszczep włosów itd. 

Skończyła również specjalistyczne, zagraniczne szkolenie z asystowania przy zabiegu transplantacji włosów w najbardziej zaawansowanej technice FUE. Doświadczenie zdobywała pod okiem najlepszych, światowych specjalistów. Cechuje ją niezwykła dokładność w czynnościach manualnych, co jest niezwykle ważne w przeszczepach włosów.  To w połączeniu z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów w klinice L'experta, pozwala uzyskiwać najlepsze efekty zabiegowe i zapewnia pacjentowi poczucie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. 

Lubi pracować w oparciu o metody mezoterapii igłowej i bezigłowej. Jest specjalistą w zakresie zabiegów HI-TECH (zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, które wykorzystują najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania). 

Cechuje ją bardzo dobra komunikacja z pacjentami i umiejętność wnikliwej analizy ich potrzeb, a także niezwykła dokładność wykonywanych procedur. 

Stale się dokształca, uczestnicząc w szkoleniach wewnętrznych zespołu lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów L'experta, a także wybierając najlepsze zewnętrze kursy i wykłady.