BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

Zapisz się na zabieg

Dr Natasza Grądalska

Lekarz medycyny estetycznej.

Z wykształcenia lekarz stomatolog, jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła również studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Przez pierwsze lata kariery zawodowej pracowała, jako lekarz stomatolog, zajmując się leczeniem dzieci i dorosłych.

Z L'experta związana jest od 2012. Od samego początku blisko współpracowała z dr. Markiem Wasilukiem, kształcąc się teoretycznie i praktycznie w zakresie medycyny estetycznej pod jego nadzorem. Obecnie specjalizuje się głównie w odmładzaniu z wykorzystaniem nowoczesnych metod regeneracyjnych, a szczególnie radiofrekwencji mikroigłowej, lasera frakcyjnego, osocza bogatopłytkowego, a także w terapii rozstępów (stosując autorską metodę dr. Wasiluka No Strech Marks) i wypadających włosów.

W pracy dr Nataszy istotne jest zbudowanie wzajemnego zaufania w relacji lekarz-pacjent, dlatego kładzie nacisk nie tylko na profesjonalizm, ale także na stworzenie przyjaznej atmosfery, tak aby pacjent nie bał się zadać nurtujących go pytań, co niewątpliwie ułatwia wizyty wielu osobom. Jest osobą bardzo ambitną, dlatego ciągle dba o podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Poza pracą lekarską ma doświadczenie badawcze, ukończyła szkolenia z zakresu dobrej praktyki badań klinicznych.