BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. Natasza Grądalska
Zapisz się na zabieg

Dr Natasza Grądalska

Lekarz medycyny estetycznej.

Z wykształcenia lekarz stomatolog, jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła również studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Przez pierwsze lata kariery zawodowej pracowała, jako lekarz stomatolog, zajmując się leczeniem dzieci i dorosłych.

Z L'experta związana jest od 2012. Obecnie specjalizuje się głównie w odmładzaniu z wykorzystaniem nowoczesnych metod regeneracyjnych, a szczególnie radiofrekwencji mikroigłowej, lasera frakcyjnego, osocza bogatopłytkowego, a także w terapii rozstępów (stosując autorską metodę dr. Wasiluka No Strech Marks).

Uczestniczyła w specjalistycznym, prestiżowym, zagranicznym szkoleniu z zabiegu transplantacji włosów w najbardziej zaawansowanej technice FUE. Doświadczenie zdobywała pod okiem najlepszych, światowych specjalistów. Dąży do optymalizacji wyników przeszczepu, przy zachowaniu najwyższej staranności o dokładność, co jest bardzo istotne w tego typu zabiegach. Zajmuje się leczeniem łysienia zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Łączy w tym celu zabieg transplantacji z innymi metodami regeneracyjnej medycyny estetycznej. 

W pracy dr Nataszy istotne jest zbudowanie wzajemnego zaufania w relacji lekarz-pacjent, dlatego kładzie nacisk nie tylko na profesjonalizm, ale także na stworzenie przyjaznej atmosfery, tak aby pacjent nie bał się zadać nurtujących go pytań, co niewątpliwie ułatwia wizyty wielu osobom. Jest osobą bardzo ambitną, dlatego ciągle dba o podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Poza pracą lekarską ma doświadczenie badawcze, ukończyła szkolenia z zakresu dobrej praktyki badań klinicznych.