BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

 1. Home
 2. /
 3. O nas
 4. /
 5. Nasi specjaliści
 6. /
 7. Monika Nowakowska

Zajrzyj na bloga Marka

Obserwuj w social mediach

Zapisz się na zabieg

Dr. Marek Wasiluk Msc Aesthetic Medicine Mba

Master of Science Aesthetic Medicine, specjalista medycyny estetycznej, ekspert w dziedzinie laseroterapii. Pomysłodawca i założyciel Triclinium. Doktor Marek Wasiluk jest jedynym lekarzem w Polsce, który ukończył prestiżowe studia Msc in Aesthetic Medicine w szkole Barts and The London School of Medicine and Dentistry na elitarnym uniwersytecie Queen Mary University of London (rocznik 2017). Tym samym może posługiwać się tytułem Master of Science, którego nie można uzyskać na żadnej uczelni w Polsce i tylko w kilku na świecie. Jako jeden z nielicznych absolwentów uzyskał ten tytuł z wyróżnieniem. Doktor Marek Wasiluk jest prekursorem i poszukiwaczem nowych rozwiązań medycznych. Jako pierwszy w Polsce wprowadził m.in. terapię leczenia laserem bromkowo-miedziowym, a także frakcyjną radiofrekwencję mikroigłową oraz HIFU. Sam tworzy autorskie terapie, opracował m.in. No Stretch Marks, która powala leczyć stare, zabliźnione rozstępy. Ceniony i nazywany przez pacjentów „lekarzem od trudnych przypadków” daje nadzieję na poprawę wyglądu i realne efekty. Szczególnie interesują go nowoczesne technologie medyczne m.in. terapie laserowe, o których posiada dużą wiedzę. Jest zwolennikiem medycyny estetycznej, opartej na założeniu, że poprawianie urody powinno wynikać ze stymulowania organizmu do naturalnej regeneracji. Dzięki jego międzynarodowemu i wszechstronnemu doświadczeniu Triclinium wykracza poza standardy i stosuje najnowocześniejsze rozwiązania, których jest entuzjastą. Jako prawdziwy pasjonat, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w publikacjach medialnych (ma własne rubryki m.in. na portalach Onet.pl i NaTemat.pl), ale przede wszystkim na własnym blogu eksperckim www.marekwasiluk.pl oraz w książce pt. „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. Jest również absolwentem podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTMeiAA, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Brał udział w opracowywaniu przez Towarzystwo programu certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Od 2008 roku współpracuje z Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jako wykładowca na studiach podyplomowych. Ciągle poszerza swoją wiedzę czerpiąc ze światowych standardów, dlatego zdecydował się na prestiżowe podyplomowe z medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii. Ponadto jest ekspertem w dziedzinie badań klinicznych. Uczestniczył w ponad 80 projektach badawczych prowadzonych na całym świecie – w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Ma swój wkład np. we wprowadzeniu na rynek szczepionki na świńską grypę, czy malarię. Niezwykła otwartość sprawia, że bardzo szybko zjednuje sobie sympatię i zaufanie wśród Pacjentów, z którymi bardzo ceni sobie osobisty kontakt. Zapraszamy serdecznie na konsultacje i zabiegi do dr. Marka Wasiluka.

Oto niektóre z certyfikatów dr. Marka Wasiluka:

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

 1. Home
 2. /
 3. O nas
 4. /
 5. Nasi specjaliści
 6. /
 7. Monika Nowakowska
Zapisz się na zabieg

Monika Nowakowska

Asystentka stomatologiczna, ortodontyczna i higienistka stomatologiczna z kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym. Certyfikowany instruktor oddychania metodą Butejki.

W L'experta zajmuje się czynnym asystowaniem przy zabiegach z zakresu stomatologii, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej.

Osoba doskonale zaznajomiona z procedurami asysty, koniecznymi do bezpiecznego, aseptycznego i komfortowego dla pacjentów wykonywania zabiegów stomatologicznych. Stale poszerza swoją wiedzę stomatologiczną oraz ogólnomedyczną na konferencjach.

Monika posiada dużą wiedzę z zakresu higieny jamy ustnej i profilaktyki jej chorób. Przeprowadza profesjonalny instruktaż czyszczenia zębów, doradza przy wyborze produktów do higieny oraz przeprowadza profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i polerowania zębów.

W L'experta asystuje także w trudnych i wymagających niezwykłej sterylności zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Praca z dr Kamilą Wasiluk pozwoliła jej na zdobycie wiedzy z zakresu technologii ortodoncji, jest w stanie przyjąć i perfekcyjnie zaopatrzyć pacjenta z awarią aparatu ortodontycznego. Dr Kamila mówi o niej „ bez profesjonalizmu, dociekliwości i dbałości o pacjenta wizyty pacjentów nie przebiegałyby tak sprawnie i w tak przyjaznej atmosferze”.

W wyniku współpracy z ortodontami, swoje zainteresowania zawodowe skierowała w stronę holistycznego spojrzenia na  rozwój zgryzu i twarzoczaszki oraz ogólny dobrostan organizmu człowieka, wynikający z prawidłowego oddychania. W 2021 r. z sukcesem ukończyła 60 godzinny międzynarodowy kurs Butejki, zakończony zdaniem egzaminu, co pozwala jej się mianować certyfikowanym instruktorem oddychania metodą Butejki. Obecnie wraz z innymi specjalistami Triclinium tworzy zespół, który w ramach autorskiego programu Orthokids Therapy, szeroko i interdyscyplinarnie zajmuje się przechwytującym leczeniem wad zgryzu u dzieci, mającym na celu m.in. wyeliminowanie szkodliwych  czynników i nieprawidłowych funkcji, do których należy także oddychanie przez usta zamiast przez nos. Prowadzi treningi uczące naszych pacjentów, jak zdrowo oddychać.    

Jest osobą bardzo komunikatywną, sympatyczną, wprowadzająca przyjazną relaksującą pacjentów atmosferę, co sprawia że napięcie i stres związany z wizytą ulega znacznej redukcji.