BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Zapisz się na zabieg

Nasi specjaliści

Mgr. Łukasz Grotowski
Dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta.

Absolwent Flanders International College of Osteopathy oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. 

Zajmuje się on nowoczesną terapią w dziedzinie leczenia zachowawczego problemu narządu ruchu oraz bólu w obrębie ciała. Specjalizuje się w analizowaniu budowy i schematu poruszania się ciała ludzkiego – znajdywaniu jego dysfunkcji, odkrywaniu przyczyn bólu, a następnie likwidowaniu ich poprzez stosowanie indywidualnie dobranej do potrzeb pacjenta terapii.

W klinice L'experta w holistyczny sposób wraz z pozostałymi specjalistami dba o kondycję pacjentów. Jego obecność i praca jest szczególnie ważna dla naszego zespołu stomatologów i ortodontów, dla których prawidłowa postawa ciała jest nierozerwalnie połączona z funkcjonowaniem twarzoczaszki i wpływa na stan zgryzu.

Jest pawiowym pasjonatem swojego zawodu. Lubi odkrywać tajemnice działania ludzkiego organizmu – pracy jego poszczególnych układów oraz ich udziale w tworzeniu spójnej całości (medycyna holistyczna). Jest wykładowcą oraz asystentem w szkole osteopatii. Od 2015 prowadzi szkolenia dla stomatologów oraz fizjoterapeutów. Wiedzę oraz umiejętności rozwija na szkoleniach w Polsce i zagranicą.