BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

Zapisz się na zabieg

Lic. Katarzyna Miszczak

Logopeda.

Jest absolwentką studiów licencjackich oraz studentką studiów magisterskich na kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.


Jest młodym, kreatywnym logopedą, otwartym na nowoczesne rozwiązania pozwalające na osiągnięcie optymalnych rezultatów terapii. Chętnie działa naukowo poprzez publikacje artykułów i uczestnictwo czynne w konferencjach. Jest również członkinią Logopedycznego i Otolaryngologicznego Koła Naukowego. 

Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, na przykład: Terapia manualna dla logopedów w zaburzeniach artykulacyjnych - podejście interdyscyplinarne, czy Miogopedia - terapia miofunkcjonalna praktycznie. 

Zawodowo interesuje się rehabilitacją zaburzeń oddychania i głosu, rehabilitacją głosów zastępczych po laryngektomii całkowitej oraz terapią manualna i miofunkcjonalna w zaburzeniach logopedycznych i ortodontycznych. 

Wierzy, że skuteczna terapia logopedyczna pozwala na poprawienie komfortu życia w każdym wieku, dlatego chętnie poprowadzi leczenie mniejszych i większych pacjentów.