BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. mgr Karolina Grzejszczyk
Zapisz się na zabieg

mgr Karolina Grzejszczyk

Karolina Grzejszczyk to logopeda ogólny i kliniczny, a także mioterapeuta. Jest absolwentką studiów licencjackich oraz magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest odpowiedzialna za wsparcie leczenia ortodontycznego, planowanie i przeprowadzanie terapii miofunkcjonalnej Pacjentów, a także przeprowadzenie terapii manualnej oraz terapii wspomagających, np. kinesiotaping.

Specjalizuje się w diagnostyce i terapii zaburzeń funkcji w obszarze orofacjalnym (pozycja spoczynkowa języka, połykanie, oddychanie, odgryzanie i żucie), zgrzytanie zębami oraz artykulacji.

Współpracuje zarówno z dziećmi jak i dorosłymi Pacjentami.

Poszerza i uzupełnia swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach, np. Miofrenuloplastyka dla logopedów, Diagnoza i terapia traktu ustno-twarzowego w aspekcie ortodontycznym i miofunkcjonalnym – podejście holistyczne, kurs praktyczny, Terapia mięśniowa strefy orofacjalnej, Ankyloglosja – terapia przed i po zabiegu, i wiele innych.

W swojej pracy otwarta jest na innowacyjne podejście do terapii, co pozwala na szybkie uzyskanie efektów. Współpracuje z lekarzami takich specjalizacji jak lekarz ortodonta, lekarz foniatra, fizjoterapeuta czy lekarz neurolog.