BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nasi specjaliści

  1. Home
  2. /
  3. O nas
  4. /
  5. Nasi specjaliści
  6. /
  7. dr n. med. Małgorzata...
Zapisz się na zabieg
dr n. med. Małgorzata Miedzybłocka
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Dalhousie University, College of Arts & Science (Kanada), doktor nauk medycznych, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończyła prestiżową Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W Klinice L’Experta dr. Miedzybłocka szczególnie specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów przeszczepiania włosów metodą FUE (Follicular Unit Extraction) u mężczyzn i kobiet, zabiegach liposukcji i lipotransferu oraz estetycznej chirurgii dermatologicznej. Wszechstronna wiedza medyczna, estetyczna oraz wyjątkowe zdolności manualne sprawiają, że z sukcesem wykonuje zabiegi anti-aging z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, stymulatorów objętościowych, osocza bogatopłytkowego, toksyny botulinowej i nowoczosnych urządzeń, a uzyskiwane efekty są naturalne i trwałe.

Stale poszerza swoje umiejętności regularnie uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

W trosce o jakość, bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów podchodzi holistycznie do problemów pacjentów kładąc równy nacisk na aspekty natury medycznej i estetycznej. Wyznaje zasadę że w medycynie przeciwstarzeniowej najważniejsze są profilaktyka oraz systematyczna pielęgnacja.