BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nowy specjalista! Łukasz Grotowski – osteopata i fizjoterapeuta.

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Nowości
  6. /
  7. Nowy specjalista! Łukasz Grotowski...

Bardzo miło jest nam ogłosić, że poszerzyliśmy naszą ofertę o nowoczesną osteopatię i fizjoterapię. Z przyjemnością przedstawiamy naszego nowego specjalistę w tych dziedzinach – Łukasza Grotowskiego.

Zajmuje się on nowoczesną terapią w dziedzinie leczenia zachowawczego problemu narządu ruchu oraz bólu w obrębie ciała. Specjalizuje się w analizowaniu budowy i schematu poruszania się ciała ludzkiego – znajdywaniu jego dysfunkcji, odkrywaniu przyczyn bólu, a następnie likwidowaniu ich poprzez stosowanie indywidualnie dobranej do potrzeb pacjenta terapii.

W klinice L’experta w holistyczny sposób wraz z pozostałymi specjalistami będzie dbał o kondycję pacjentów. Jego obecność i praca jest szczególnie ważna dla naszego zespołu stomatologów i ortodontów, dla których prawidłowa postawa ciała jest nierozerwalnie połączona z funkcjonowaniem twarzoczaszki i wpływa na stan zgryzu.

Nasz nowy fizjoterapeuta jest pawiowym pasjonatem swojego zawodu. Jest absolwentem Flanders International College of Osteopathy oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest wykładowcą oraz asystentem w szkole osteopatii. Od 2015 prowadzi szkolenia dla stomatologów oraz fizjoterapeutów. Wiedzę oraz umiejętności rozwija na szkoleniach w Polsce i zagranicą.

Bardzo serdecznie zapraszamy do umawiana się na wizyty.