BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nowa ortodontka – lek. stom. Edyta Korycka.

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Nowości
  6. /
  7. Nowa ortodontka – lek....

W klinice L’experta mamy znakomity team ortodontyczny, który stale powiększamy.

Bardzo miło jest nam przedstawić lek. stom. Edytę Korycką! To lekarz stomatolog, ortodonta z międzynarodowym 20-letnim doświadczeniem. W 2014 r. skończyła studia na prestiżowym uniwersytecie Warwick (Wielka Brytania), uzyskując tytuł Master of Sience in Orthodontic. Od 2005 swoją karierę zawodową budowała w Wielkiej Brytanii. Teraz powróciła do Polski i zaczęła współpracę z naszą kliniką L’experta, w której leczy dzieci i dorosłych.

W swojej praktyce stosuje nowoczesne standardy i metody leczenia poparte odpowiednimi badaniami naukowymi. Jest również zwolenniczką leczenia przyczynowego. W terapii spogląda całościowo na pacjenta, zwracając uwagę nie tylko na zgryz, ale również na inne aspekty takie jak tor oddychania lub postawa ciała, które także wpływają na stan twarzoczaszki (w tym szczęki i żuchwy).

Uważa, że sukces terapii w dużej mierze zależy od dobrej komunikacji z pacjentem (zarówno dorosłym jak i dzieckiem), którą buduje w oparciu o stworzenie w gabinecie przyjaznej, partnerskiej atmosfery.

Zapraszamy na konsultacje i leczenie ortodontyczne do lek. stom. Edyty Koryckiej.