BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nowość premium – toksyna botulinowa Alluzience®

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Nowości
  6. /
  7. Nowość premium – toksyna...

Efekty odmłodzenia na dłużej.

Znakiem rozpoznawczym Lexperty jest fakt, że w przeprowadzanych terapiach wykorzystujemy najlepsze preparaty najnowszej generacji. Należy do nich nowoczesna formuła toksyny botulinowej typu A - Alluzience®. Jest to produkt przebadany klinicznie, mający status leku i pełną rejestrację, zapewniającą najlepsze efekty i bezpieczeństwo naszym Pacjentom.

Toksyna botulinowa Alluzience® tak jak inne preparaty tego typu, działa rozluźniająco na mięśnie odpowiadające za powstawanie zmarszczek mimicznych. Pozwala zniwelować m.in. poziome zmarszczki na czole, lwią zmarszczkę między brawami, czy też kurze łapki w okolicach oczu. Jednak jej efekty są bardziej trwałe i utrzymują się nawet ok. miesiąc dłużej niż osiągane substancjami innych producentów! Preparat ten dedykujemy Pacjentom, którzy chcą jak najrzadziej odbywać zabiegi przypominające. 

Ponadto Alluzience® jest jeszcze lepiej oczyszczona, ma mniej składników białkowych niż inne preparaty toksyny botulinowej, dzięki czemu stwarza mniejsze ryzyko wywołania alergii. Dlatego szczególnie alergicy powinni rozważyć przestawienie się z innych preparatów toksyn botulinowych na Alluzience®.

Najnowsza formuła toksyny botulinowej jest już dostępna w naszej klinice L’experta. Zapraszamy na zabiegi!

Zapisz się na zabieg