BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nowość premium – kwas polimlekowy Lanluma™

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Nowości
  6. /
  7. Nowość premium – kwas...

Najwyższa skuteczność małoinwazyjnego modelowania ciała

Chcąc jak najlepiej poprawiać wygląd naszych Pacjentów, zwracamy uwagę na dobór nie tylko metod dedykowanych twarzy, ale również ciału. Ono również wymaga specjalistycznych zabiegów modelujących, a więc przywracających mu utraconą jędrność, objętości i kształt.

Według naszych specjalistów idealnym rozwiązaniem na tego typu problemy figury jest kwas polimlekowy nowej generacji Lanluma™. 

To najbardziej efektywny stymulator syntezy włókien kolagenu i elastyny. Pobudza on naturalne mechanizmy ich wytwarzania, poprzez stymulację procesów regeneracyjnych w tkankach. Dzięki temu zwiększa się napięcie skóry, poprawia jej jędrność i elastyczność, a tym samym odmładza wygląd. Ponadto odbudowywane są utracone objętości w tkankach. 

Ale Lanluma™ oferuje coś więcej! To preparat do modelowania ciała. Proponujemy go osobom, które pragną małoinwazyjnie nie tylko ujędrnić skórę, ale przede wszystkim poprawić kształt np. pośladków, biustu, ramion, bioder, czy brzucha. Zabieg ujędrni je i uniesie, poprawi kształt, doda objętości. Wskazaniem do Lanlumy® jest nie tylko korygowanie wiotkości skóry, ale także poprawianie biustu po karmieniu, czy też skory na brzuchu po ciąży. Idealnie sprawdza się również nawet u młodych Pacjentów, chcących wymodelować swoje ciało, na przykład pośladki.

Zapraszamy do kliniki L’experta na wyspecjalizowane zabiegi modelujące ciało kwasem polimlekowym Lanluma™. Jesteśmy pionierami i doświadczonymi ekspertami w wykorzystaniu tego preparatu w bodyformingu.
Zapisz się na zabieg