BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nowość premium – kwas hialuronowy nowej generacji MaiLi®

 1. Home
 2. /
 3. Archiwum
 4. /
 5. Nowości
 6. /
 7. Nowość premium – kwas...

Niezwykle precyzyjny, wydajmy oraz trwały.

Rynek wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego jest bardzo konkurencyjny i w ostatnim czasie relatywnie mało innowacyjny. Z tym większą radością wprowadziliśmy do naszej kliniki wypełniacz MaiLi® - kwas hialuronowy trochę inny niż inne, posiadające pewne unikalne cechy.

Jest to preparat opracowany w Szwajcarii. Charakteryzuje się innowacyjną strukturą i specjalnym usieciowaniem. Ma formułę wyjątkowo elastycznego i sprężystego żelu, dzięki czemu wykonane nim uzupełnienia tkanek są bardzo precyzyjne i plastyczne oraz co ważne - pozwalające zachować niezwykle naturalny wygląd twarzy. 

MaiLi® został przebadany klinicznie, a metodologia badań uwzględniała porównanie go do uznanych na rynku marek wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Badania pokazały wyższość MaiLi® w kontekście efektów i bezpieczeństwa nad pozostałymi preparatami!

W zależności od wskazań do wyboru mamy 4 odmiany kwasu hialuronowego z serii MaiLi®, którymi możemy:

 • precyzyjnie wykańczać powierzchnię skóry, korygując drobne blizny oraz zmarszczki
 • upiększać poprzez dodawanie objętości ustom, na nowo definiując ich kształt
 • zmieniać rysy oraz proporcje innych części twarzy np. policzków, nosa czy bródki
 • odmładzać, przywracając utraconą objętość twarzy, wykonując wolumetrię i niwelując zagłębienia oraz bruzdy

 • Wyjątkowa formuła MaiLi® HA pozwala wykorzystywać jego mniejsze ilości w stosunku do preparatów tego typu innych producentów. Jest on więc bardziej wydajny. Ponadto pozwala utrzymać efekty zdecydowanie na dłużej.

  Jeśli chcesz uzyskać szybkie, ale i bardzo naturalne oraz trwałe efekty odmłodzenia lub skorygowania wyglądu twarzy, zapraszamy do naszych ekspertów na zabiegi kwasem hialuronowym nowej generacji!
  Zapisz się na zabieg