BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Nowość – EMFIT. Pierwsza skuteczna metoda, która wyrzeźbi mięśnie za Ciebie.

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Nowości
  6. /
  7. Nowość – EMFIT. Pierwsza...
Dotychczasowe metody modelowania ciała radziły sobie z redukcją tkanki tłuszczowej oraz ujędrnianiem skóry. Tymczasem nieodzownym elementem szczupłej i pięknej figury są również mocne, wyćwiczone i wyrzeźbione mięśnie. Możemy to osiągnąć! Przełomową metodą modelującą również tę partię ciała jest technologia EMFIT, którą oferujemy w naszej klinice L’experta. 

EMFIT (Electromagnetic Muscle Stimulation with Focused Intense Technology) to metoda oparta o wykorzystanie fali elektromagnetycznej o bardzo dużej częstotliwości i natężeniu, która oddziałuje na tkankę mięśniową oraz powoduje jej maksymalnie efektywne i intensywne skurcze. W ten sposób wpływa na rozrost włókien mięśniowych. 

Podczas jednego 30 minutowego zabiegu urządzenie stymuluje mięśnie do wykonania aż 20 tys. skurczów, których nigdy by nie wykonał w trakcie podobnie trwającego treningu siłowego w takim czasie. Metoda może być stosowana na brzuch lub pośladki, ramiona, bryczesy, uda aktywując całą gamę mięśni znajdujących się w polu oddziaływania urządzenia 

Zabieg jest bezbolesny choć wywołuje bardzo specyficzne odczucia. Dla uzyskania najbardziej efektywnych rezultatów wskazane jest zastosowanie miesięcznego cyklu z serią 8 zabiegów na każdą partię ciała – po 2 powtórzenia w ciągu tygodnia. 

W efekcie figura zyskuje widoczne wysmuklenie oraz spektakularny kształt z piękną rzeźbą i zarysem widocznych mięśni. Jeśli to wygląd, o którym marzysz już dziś zapraszamy Cię na zabiegi EMFIT do kliniki L’experta.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem technologii EMFIT.