BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Książka dr. Marka Wasiluka „Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest w sprzedaży!

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Wydarzenia
  6. /
  7. Książka dr. Marka Wasiluka...
Na czym polega starzenie się twarzy i jak skutecznie ją odmłodzić? Które zabiegi poradzą sobie z Twoim problemem urodowym, a których lepiej unikać? Jak rozpoznać dobrego lekarza i gabinet medycyny estetycznej? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w książce doktora Marka Wasiluka – właściciela L'experta pt. „Medycyna estetyczna bez tajemnic”, która właśnie pojawiła się w księgarniach.
Książka doktora Marka Wasiluka pt. „Medycyna estetyczna bez tajemnic” swoją premierę miała 15 listopada, podczas kongresu czasopisma LNE. Publikacja cieszy się dużym powodzeniem, ponieważ planowany już jest dodruk, ale nas to nie dziwi, bo to nie tylko pierwsze tego typu, tak szerokie i kompleksowe kompendium wiedzy na temat medycyny estetycznej, ale również bardzo ciekawa opowieść, wciągająca czytelnika w tajniki poprawiania urody. Co ważne, napisana jest w sposób, który z pewnością zainteresuje zarówno pacjentów, jak i samych specjalistów.
Książka w lekki sposób przedstawia nowoczesne, podyktowane światowymi trendami podejście do medycyny estetycznej. Opisane są w niej wszystkie typowe problemy estetyczne oraz sposoby na to, jak powinno się je leczyć, a z czego absolutnie nie powinno się przy nich korzystać. Znajdziemy w niej również przekrój zabiegów, urządzeń i metod terapeutycznych wraz z opisem ich możliwości i sposobów działania. Jest też cały dział poświęcony wyjaśnieniu starzenia się twarzy oraz jej odmładzaniu. A to wszystko na podstawie wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia autora, zilustrowane zdjęciami i okraszone opisami prawdziwych przypadków.
Coś dla amatora i specjalisty
Osoby zainteresowane dbaniem o swoją urodę mogą wynieść z książki cenną wiedzę na temat tego, jak wybrać dobrego lekarza medyny estetycznej. Znajdą tu również odpowiedź na pytanie, co jest ważniejsze: dobrze wyposażony gabinet czy doświadczony specjalista? Będą mieć świadomość istnienia różnorodnych zabiegów (także tych, które są pomijane przez wielu lekarzy) i świetnie orientować się, w czym mogą mu one im pomóc.
Natomiast lekarze i kosmetolodzy na pewno poznają dzięki książce innowacyjne, najbardziej zaawansowane metody terapeutyczne. Zrozumieją też działanie nowoczesnych technologii wykorzystywanych w urządzeniach przeznaczonych do stosowania w gabinetach medycyny estetycznej. Poza tym dowiedzą się, czym kierować się przy zakupie sprzętu i jak zapewnić bezpieczeństwo swoim pacjentom.
Co ważne, to wszystko przedstawione jest w sposób bardzo obiektywny, na podstawie doświadczenia praktyka i nieprzefiltrowane przez marketing producentów sprzętu i preparatów medycznych.
„Dlaczego napisałem książkę”
 „Z chęcią napisania książki o medycynie estetycznej nosiłem się już od dwóch lat. Sam stale się dokształcam i wiem, że w Polsce brakowało pozycji, która kompleksowo podejmowałaby tematykę medycyny estetycznej. W ofercie gabinetów cały czas pojawiają się nowe zabiegi, metody i technologie. Pacjentom trudno jest się w nich dobrze orientować i wybrać te zabiegi, które są dla nich najlepsze. Od prawie trzech lat prowadzę blog ekspercki poświęcony tematowi medycyny estetycznej (marekwasiluk.pl) i widzę jak wiele pytań i niewiadomych mają moi Czytelnicy. Poza tym nawet lekarze gubią się i ulegają wpływom producentów i dystrybutorów sprzętu i preparatów. Zapragnąłem zapełnić tę lukę informacyjną i dlatego zdecydowałem się na wydanie książki. Przy jej pisaniu korzystałem ze swojej wiedzy i doświadczeń, dlatego dużo jest odwołań do prawdziwych przypadków z mojej praktyki lekarskiej, a także zdjęć. Książkę podzieliłem na kilka części. Można ją czytać rozdział po rozdziale, co polecam, można też sięgnąć do konkretnego miejsca poświęconemu problemowi, z którym mamy do czynienia” – tłumaczy dr Marek Wasiluk
Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Można ją nabyć w księgarniach internetowych np. tu.