BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Kongres i Wystawa MIXIII-BIOMED w Izraelu

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Wydarzenia
  6. /
  7. Kongres i Wystawa MIXIII-BIOMED...
Dr Kamila Wasiluk i dr Marek Wasiluk wzięli udział w Konferencji i Wystawie MIXIII-BIOMED, która odbyła się w dniach 14-16 maja 2019 r. w Tel Awiwie w Izraelu.

Konferencja i Wystawa MIXIII-BIOMED to znane na całym świecie wydarzenie, poświęcone najbardziej zaawansowanym technologiom i nowościom biomedycznym Rozwiązania, które są tam  przedstawiane, znajdują się w fazie prac koncepcyjnych, a założenia na ich temat są dopiero weryfikowane w warunkach laboratoryjnych oraz w wyniku badań przedklinicznych. Innowacje medyczne, które poznają tam nasi eksperci będą więc pojawiać się na rynku dopiero za kilka lat.
Jedną z takich nowości technologicznych, która zostanie zaprezentowana w tym roku są prace nad laserem chirurgicznym, który będzie przecinał tkanki, nie uszkadzając przy tym nerwów.

Jednymi z głównych wyróżników L'experta są nowoczesność, otwartość na nowości medyczne oraz umiejętności ich analitycznej oceny, a następnie inteligentnego wykorzystania. Nie mogło nas więc zabraknąć na tym wydarzeniu! Lubimy sami obserwować co dzieje się w świecie nowoczesnych urządzeń, a nie tylko zdawać się na firmy dystrybucyjne. Dzięki temu możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i leczyć ich w najbardziej zaawansowany, wręcz unikatowy w naszym kraju sposób.