BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Dr Marek Wasiluk wykładowcą na studiach podyplomowych

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Wydarzenia
  6. /
  7. Dr Marek Wasiluk wykładowcą...

Nasi specjaliści medycyny estetycznej są jednymi z najlepszych w Polsce i będą szkolić kolejne pokolenia ekspertów w tym zakresie. Miło nam poinformować, że dr Marek Wasiluk jest wykładowcą na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, który w ubiegłym roku akademickim uruchomił studia podyplomowe o kierunku Medycyna Estetyczna twarzy.

To bardzo oczekiwane studia, ponieważ tylko kilka uniwersytetów medycznych w Polsce podjęło się ich prowadzenia, a obecnie medycyna estetyczna jest bardzo mocno rozwijającą się gałęzią, zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest więc duże.

Dr Marek Wasiluk jest jednym z najlepiej wykształconych ekspertów w Polsce. Jak dotąd jest jedynym lekarzem w Polsce, który ukończył prestiżowe studia Msc in Aesthetic Medicine w szkole Barts and The London School of Medicine and Dentistry na elitarnym uniwersytecie Queen Mary University of London (rocznik 2017). Tym samym może posługiwać się tytułem Master of Science, którego nie można uzyskać na żadnej uczelni w Polsce i tylko w kilku na świecie. Jako jeden z nielicznych absolwentów uzyskał ten tytuł z wyróżnieniem. Jest również absolwentem podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTMeiAA, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Brał udział w opracowywaniu przez Towarzystwo programu certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej.