BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Casting – szukamy modelki do zabiegu modelowania ciała preparatem Lanluma

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Wydarzenia
  6. /
  7. Casting – szukamy modelki...

Poszukujemy kilku modelek do zabiegu modelowania ciała (ramion, pośladków, dekoltu) nowoczesnym preparatem kwasu L-polimlekowego nowej generacji – Lanluma.

Z radością, realizując to co planowaliśmy i obiecaliśmy sobie i Wam, w klinice L’experta wkraczamy na unikalny poziom eksperckości, profesjonalizmu i kompleksowości terapii odmładzających! Jednym z jej elementów są zaawansowane szkolenia dla profesjonalistów z planowania i wykonywania zabiegów.

W najbliższą sobotę 14 maja od godz. 11.00 w naszej klinice wraz z firmą Sinclair przeprowadzimy już drugi kurs dla lekarzy z techniki modelowania ciała preparatem Lanluma.

To najbardziej efektywny stymulator syntezy kolagenu, który w naturalny sposób odbudowuje ubytki w tkankach oraz ujędrniają skórę!  Idealny do poprawy kształtu pośladków, ramion, dekoltu, brzucha.

Szkolenie odbędzie się pod nadzorem @drmarekwasiluk który jest niezwykle doświadczoną osobą w stosowaniu kwasu L-polimlekowego w modelowaniu ciała, z ponad 10 letnią praktyką.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE 

Jeśli wiec marzysz o pięknie wymodelowanej sylwetce, ale brakuje Ci krągłości w okolicy pośladków lub masz problem z tzw. pelikanami, czyli zwiotczałą, opadającą skórą ramion, albo Twój dekolt nie wygląda tak jak powinien wyślij swoje zgłoszenie na adres: konkursy@lexperta.pl do jutra, czyli czwartku do godz. 12.00.

UWAGA!

W mailu podaj imię, nazwisko, wiek, numer telefonu oraz załącz zdjęcia ilustrujące problem sylwetki, a także informację na temat aktualnie zażywanych leków oraz schorzeń.

To jedyna okazja na zupełnie bezpłatne skorzystania z tej nowoczesnej i nieinwazyjnej techniki poprawy kształtu figury. Wyślij mail już teraz!