BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Aktorka Anna Oberc o naszej klinice

  1. Home
  2. /
  3. Archiwum
  4. /
  5. Wydarzenia
  6. /
  7. Aktorka Anna Oberc o...

Wśród naszych Pacjentów mamy przyjemność gościć i dbać o urodę i zdrowie zębów Anna Oberc – wspaniałej polskiej aktorki. Czy jest zadowolona z naszej opieki? Przeczytajcie sami:

Zawód aktorki wymaga od nas pięknego wyglądu, ale bez efektu sztuczności.

Aktorka musi umieć się zdziwić, uśmiechnąć czy zezłościć twarzą. Kamera wyłapuje nawet najmniejsze zakłamanie i każdą nienaturalność.

Wiele aktorek uległo „magii” medycyny estetycznej i w sposób nienaturalny próbowały zatrzymać czas, a co za tym idzie zatrzymać mimikę. Nie trafiały po prostu do mądrych lekarzy. Wielu jest takich, którzy nie potrafią zanegować czy tez odradzić Pacjentkom zbyt przesadnie ingerujące w wygląd zabiegi.

Trafiłam do Kliniki L’experta pod opiekę dr Marka Wasiluka i wiem, że mogę liczyć na Jego dobry smak i ogromną wiedzę. Holistyczne podejście Doktora, jego wiedza, ciepło i umiejętność słuchania moich potrzeb to największe błogosławieństwo i pewność, że nie zostanie zmieniona moja uroda.

Polecam dr Marka Wasiluka z pełną odpowiedzialnością! I cieszę się, że jestem pod tak wykfalifikowanymi anielskimi skrzydłami!

Pozdrawiam

Anna Oberc