11 lat rf mikroigłowej

w klinice L'experta!

11 lat rf mikroigłowej

w klinice L'experta!

11 lat radiofrekwencji mikroigłowej w klinice L’experta!

Kochani, właśnie mija 11 lat od kiedy Dr Marek Wasiluk wprowadził radiofrekwencję mikroigłową do swojej praktyki i do Polski. Z tej okazji mamy dla Was w marcu miesiąc niespodzianek, zabaw i konkursów związanych z tą znakomitą metodą medycyny estetycznej. Obserwujcie nas!

OFERTA

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to jedna z najnowocześniejszych metod terapeutycznych w medycynie estetycznej. Dr Marek Wasiluk zaczął ją stosować, jako pierwszy w Polsce! i wypracował nią skuteczne autorskie protokoły zabiegowe m.in. w leczeniu rozstępów, blizn, rozszerzonych porów, czy liftingu twarzy i ciała.

Oko w oko w

Social mediach

Za nami akcja edukacyjna „Oko w oko z rf mikroigłową”. Z okazji 11 urodzin metody, mamy dla Was konkurs! Przez cały marzec będziemy zadawać pytania, na które odpowiedzi padły w naszych filmach o rf mikroigłowej lub padną w kolejnych, które będziemy w następnych dniach udostępniać na naszym profilu. 2 osoby, które odpowiedzą, na jak największą ilość pytań i zrobią to prawidłowo, a także polubią ten wpis konkursowy i udostępnią go w swojej relacji oraz będą udostępniać nasze filmy z okazji 11 urodzin rf mikroigłowej, wygrają nagrody. Jeśli takich osób „ex aequo” będzie więcej, spośród nich wybierzemy zwycięzców drogą losowania. Obserwujcie nas, ponieważ pytania będą pojawiały się na naszym Instastory.

L'experta

Zapraszamy