BOSKA KLINIKA - Z NAMI BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ NIEZIEMSKO!

Promocje lipiec

Promocje lipiec

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację i nawilżenie swojej skóry latem, pozbądź się zaczerwienienia oraz pierwszych drobnych zmarszczek dzięki kosmetykom NORDEN. Skorzystaj z promocji na wieloetapową terapię pielęgnacyjną i ciesz się zdrową i odżywioną skórą przez całe wakacje.

ZABIEG PIELEGNACYJNY + Peeling kwasem migdałowym

Idealny dla lekko przesuszonych i zmęczonych skór. Oleje roślinne odżywią, witaminy: E, C, D i B5 wygładzą i ochronią przed działaniem czynników zewnętrznych, a aloes wyciszy skórę.

ZABIEG NAWILŻAJĄCY + Peeling kwasem migdałowym

Terapia nawilżająca przeznaczona dla skóry przesuszonej i potrzebującej nawodnienia, oleje roślinne odżywią, a komucha wygładzi i przyspieszy regenerację naskórka, spowalnia procesy starzenia i poprawi koloryt skóry

ZABIEG KOJĄCY + Peeling kwasem migdałowym

Intensywne SOS dla skóry najbardziej wrażliwej , działa wzmacniająco na naczynia krwionośne, redukuje obrzęki i rumień. Dedykowany dla zmęczonej, słabo nawilżonej i wrażliwej cery. Kluczowy składnik wyciąg z wakrotki azjatyckiej stymuluje produkcję kolagenu, łagodzi stany zapalne.

ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY + Peeling kwasem migdałowym

Pielęgnacja  przeznaczona dla skóry dojrzałej, cienkiej, pozbawionej blasku  i elastyczności. Wyjątkowy składnik to tripeptyt 38 – zwiększający produkcję kolagenu, który odpowiedzialny jest  za gładkość skóry oraz za regenerację naskórka i skóry właściwej.